Campionatul juniorilor U17, etapa a 6-a! VEZI AICI rezultatele și clasamentele!

Rezultate ELITE: ACS GT Sport Alba Iulia 2 : 0 CSC Fortuna Lunca Mureșului

CS Olimpia Aiud 2 : 1 CSM Unirea Alba Iulia (FOTO facebook Olimpia Aiud), CS Ocna Mureș – CSȘ Blaj (se dispută mâine de la ora 15.30).CLASAMENT

1ACS Optimum Alba Iulia    4          3          1          0          17 – 6   11        10p

2ACS GT Sport Alba Iulia     5          3          1          1          15 – 8   7          10p

3CS Olimpia Aiud                 5          3          0          2          13 – 15 -2         9p

4Fortuna Lunca Mureșului     4          2          1          1          8 – 5     3          7p

5CSM Unirea Alba Iulia        5          1          1          3          6 – 8     -2         4p

6CSȘ Blaj                               2          1          0          1          5 – 4     1          3p

7CS Ocna Mureș                    5          0          0          5          5 – 23   -18       0p

Rezultate CLASIC: AS Hidromecanica Șugag – CSC Voința Stremț 8-2, ACS Spicul Daia Română 0 : 5 CS Zlatna, ACS Viitorul Sântimbru 3 : 1 ACS Performanța Ighiu. (ajfalba.ro)

CLASAMENT

1AS Hidromecanica Șugag    5          5          0          0          52 – 6   46        15p

2CS Zlatna                             4          3          0          1          10 – 9   1          9p

3AFC Kinder Teiuș                5          3          0          2          13 – 17 -4         9p

4ACS Spicul Daia Română    6          2          1          3          15 – 21 -6         7p

5CSC Voința Stremț               5         1          1          3          13 – 20 -7         4p

6ACS Performanța Ighiu       4          1          0          3          7 – 16   -9         3p

7ACS Viitorul Sântimbru      5          1          0          4          9 – 30   -21       3p

Acest articol are un comentariu

  1. Suporter

    La U17 CLASIC AS HIDROMECANICA ȘUGAG – VOINȚA STREMȚ 8 – 2

Faci un comentariu sau dai un răspuns?