Liga a 3-a, Seria a 9-a, etapa a 15-a (ultima din acest an)! Cugirenii joacă astăzi, mâine “Derby de Alba” la Galda de Jos iar “studenții” evoluează pe Cetate!

CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud – CS Metalurgistul Cugir (ora 14.00, Stadion: Baza Sportivă ”Gloria” din Bistriţa). A: Codrea Cristian (Baia Mare), A1: Lar Daniel Ștefan (Baia Mare), A2: Toth Krisztian (Petreşti). Obs. arbitri: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca). Delegat joc: Cozma Marius (Zalău).

Mâine, de la ora 14.00, se dispută partidele Industria Galda de JosCSM Unirea Alba Iulia respectiv CS Universitar din Alba Iulia – ACS Tg. Mureş 1898 – MSE 1898. (frf-cca.ro)

Citește mai multLiga a 3-a, Seria a 9-a, etapa a 15-a (ultima din acest an)! Cugirenii joacă astăzi, mâine “Derby de Alba” la Galda de Jos iar “studenții” evoluează pe Cetate!

Liga a 3-a, Seria a 9-a, etapa a 14-a! Astăzi uniriștii joacă pe teren propriu, “studenții” și găldenii în deplasare! VEZI AICI cine te arbitrează!

CSM Unirea Alba Iulia – CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud (ora 14.00, Stadion: Cetate din Alba Iulia). A: Kemenes Norbert (Baia Mare), A1: Despa Radu (Baia Mare), A2: Mureșan Cristian Gheorghe (Cavnic). Obs. arbitri: Tranca Ciprian (Timişoara). Delegat joc: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş).

ACS Mediaş 2022 – CS Universitar din Alba Iulia (ora 14.00, Stadion: Gaz Metan 2- iarbă din Mediaș). A: Chioran Marius Nechita (Floreşti), A1: Meres Robert (Cluj-Napoca), A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca). Obs. arbitri: Hîncu Florin (Braşov). Delegat joc: Mihai Duras (Bucureşti).

CS Unirea Ungheni 2018 – ACS Industria Galda de Jos ( ora 14.00, Stadion: Cornel Berţa din Morești). A: Mormeci Dumitru Robert (Braşov), A1: Pânzaru Viorel (Braşov), A2: Toca Cosmin Gheorghe (Făgăraş). Obs. arbitri: Unimătan Paul (Zalău). Delegat joc: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe).

Ieri, Metalurgistul Cugir – Viitorul Cluj 1-0. Paul Păcurar (67).

Avântul Reghin – ACS Târgu Mureş  0-2. Amir Jorza (28), Tibor Csala (32). (frf-cca.ro)

Citește mai multLiga a 3-a, Seria a 9-a, etapa a 14-a! Astăzi uniriștii joacă pe teren propriu, “studenții” și găldenii în deplasare! VEZI AICI cine te arbitrează!

Liga a 5-a, Seria a 2-a, etapa a 13-a! VEZI AICI cine te arbitrează!

Sâmbătă 25 noiembrie UNIT ALBA IULIA – AFC KINDER TEIUȘ (ora 14.00, teren Coșlariu). A: Croitoru Adrian (Alba Iulia), As1: Mihaiu Petru (Sebeș), As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia). Obs: Dărămuș Vasile (Alba Iulia). Poate că 13 ne va aduce noroc! După joc, de la ora 17.00, TOȚI sunteți așteptați la BANCHETUL DE FINAL DE AN la AVANTI! Locația este pe grupul de Whatsapp!

CS SPICUL BUCERDEA – ACS NICOLAE LINCA CERGĂU (ora 14.00). A: Olaru Marcel (Alba Iulia), As1: Tătar Antoniu (Aiud), As2: Bedelean Alexandru (Aiud). Obs: Lupean Ioan (Teiuș).

CS RAPID CFR TEIUȘ – ACS INDUSTRIA GALDA DE JOS 2 (ora 14.00, teren Beldiu). A: Damian Radu (Blaj), As1: Hațegan Alexandru (Blaj), As2: Scoarță Denis (Blaj). Obs: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș).

Duminică 26 noiembrie AS VOINȚA BELDIU – ACS DACIA MIHALȚ (ora 11.00). A: Uleșan Robert (Alba Iulia), As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia), As2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia). Obs: Mărginean Filon (Aiud).

ACS VIITORUL BIIA – AFC MICEȘTI (ora 14.00). A: Uleșan Robert (Alba Iulia), As1: Câmpean Radu (Blaj), As2: Avram Adriana (Alba Iulia). Obs: Vezan Ilie (Blaj).

ACS CRĂCIUNEL – ACS TÂRNAVELE TIUR (ora 14.00). A: Gligor Sergiu (Alba Iulia), As1: Cioran Sergiu (Cugir), As2: Dorobanțu Claudiu (Cugir). Obs: Lup Virgil (Aiud).

ACS OLIMPIA PETRISAT – AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ (ora 14.00). A: Balea Horațiu (Alba Iulia), As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia), As2: Prodan Bogdan (Alba Iulia). Obs: Neagu Marcel (Teiuș). (ajfalba.ro, MULȚAM mister Cristi Pop pentru bannere!)

Citește mai multLiga a 5-a, Seria a 2-a, etapa a 13-a! VEZI AICI cine te arbitrează!

Liga a 5-a, Seria 1, etapa a 13-a! VEZI AICI cine te arbitrează!

 

Programul și arbitrii ultimei etape mai jos:

Seria 1

EchipeArbitri
1.ACS ȘOIMII CIUMBRUD – ACS RECOLTA CRĂCIUNEL

Data: 26.11.2023

Ora: 11:00

Teren: Lopadea Nouă

Localitate: Lopadea Nouă

A: Roșu Ioan (Alba Iulia)

As1: Sima Dragoș (Teiuș)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

 

Obs: Picoș Mihai (Alba Iulia)

2.CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ – ACS PROGRESUL FĂRĂU

Data: 26.11.2023

Ora: 14:00

Teren: Baia de Arieș

Localitate: Baia de Aireș

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

 

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)

3.AFC ȘOIMII VINȚU DE JOS – CS OCNA MUREȘ 2

Data: 26.11.2023

Ora: 14:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As2: Csegoldi Szilard (Alba Iulia)

 

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

4.ACS BĂGĂU – AFC VIITORUL RĂHĂU

Data: 26.11.2023

Ora: 14:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Roșu Ioan (Alba Iulia)

As1: Iosa Ariana (Alba Iulia)

As2: Barbu Antonio (Ocna Mureș)

 

Obs: Picoș Mihai (Alba Iulia)

5.ACS PERFORMANȚA IGHIU 2 – AS ORIENT BLANDIANA 

Data: 26.11.2023

Ora: 14:00

Tere: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Horvath Tibor (Alba Iulia)

As2: Giurgiu Daniel (Alba Iulia)

 

Obs: Baidoc Horatiu (Alba Iulia)

6.CS VIITORUL ROȘIA MONTANĂ – AS INTER CIUGUD

Data: 26.11.2023

Ora: 14:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Mulea Rareș (Aiud)

As2: Ciubucă Tudor (Aiud)

 

Obs: Iancu Constantin (Zlatna)

Citește mai multLiga a 5-a, Seria 1, etapa a 13-a! VEZI AICI cine te arbitrează!

Liga a 3-a, Seria a 9-a, etapa a 14-a! Cugirenii joacă astăzi…celelalte ”albaneze” au meciuri mâine!

CS Metalurgistul Cugir – ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj (vinery 24 noiembrie, ora 14.00, Arena CSO din Cugir). A: Pascu Cristian Antonio (Sibiu), A1: Drăgan Adrian Răzvan (Sibiu), A2: Brandusesc Darius Iulian (Sibiu). Obs. arbitri: Roșu Eugen (Râmnicu Vâlcea). Delegat joc: Tâlvan Ovidiu Iosif (Sibiu).

Mâine, sâmbătă 25 noiembrie de la ora 14.00 se joacă CSM Unirea Alba Iulia – CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud, ACS Mediaş 2022 – CS Universitar din Alba Iulia și CS Unirea Ungheni 2018 – ACS Industria Galda de Jos. (frf-cca.ro)

Citește mai multLiga a 3-a, Seria a 9-a, etapa a 14-a! Cugirenii joacă astăzi…celelalte ”albaneze” au meciuri mâine!