Campionatul juniorilor U19! VEZI AICI cine te arbitrează astăzi de la ora 18.00!

U 19 – ELITE ACS INDUSTRIA GALDA DE JOS – CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI. A: Mutu Andrei (Alba Iulia), As1: Olaru Marcel (Alba Iulia), As2: Popa Andreea (Alba Iulia).

CS CIL BLAJ – CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA. A: Muntean Raul (Blaj), As1: Luncean Andrei (Blaj), As2: Cristea Raoul (Blaj).

U 19 – CLASIC CS INTER UNIREA – ACS ENERGIA SĂSCIORI. A: Ciubucă Tudor (Aiud), As1: Costin Vlad (Ocna Mureș), As2: Șipoș Lorand (Ocna Mureș).

AS VIITORUL VAMA SEACĂ – ACS ADU ACADEMY ȘONA. A: Păiuși Tudor (Aiud), As1: Obreja Daniel (Ocna Mureș), As2: Suciu Florina (Ocna Mureș).

AS INTER CIUGUD – CS METALURGISTUL CUGIR. A: Iviniș Darius (Alba Iulia), As1: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia), As2: Gavriliu Albert (Alba Iulia). (ajfalba.ro)

Citește mai multCampionatul juniorilor U19! VEZI AICI cine te arbitrează astăzi de la ora 18.00!

Campionatul de juniori U19! VEZI AICI rezultatele și clasamentele!

U19 Elite, etapa a 16-a, rezultate: CS Olimpia Aiud  0 : 3 ACS Industria Galda de Jos (aiudenii s-au retras din campionat), CS Universitatea Alba Iulia 4 : 0 CSC Fortuna Lunca Mureșului, CS CIL Blaj 1 : 2 AFC Unirea 1924 Alba Iulia-SUPER FAINĂ SUPRAFAȚA DE JOC, VEZI FOTO (golurile uniriștilor au fost marcate de Ovidiu Căldărar și Marius Sebaș iar Robi Sicoe a mizat pe Nicolae Itu, Emil Jurj, Darius Oneț, Alexandru Capătă, Cătălin Banienschi. Erik Harangozo, Marius Sebaș, Andrei Moldovan, Mihai Cristea, Ovidiu Căldărar și Mihai Dăscălescu jr.). (D.U.)

Citește mai multCampionatul de juniori U19! VEZI AICI rezultatele și clasamentele!

Campionatul juniorilor U17! VEZI AICI cine te arbitrează!

U 17 – ELITE, etapa a 16-a, ora 17.00 ACS OPTIMUM ALBA IULIA – CS OCNA MUREȘ. A: Horvath Tibor (Alba Iulia), As1: Iosa Ariana (Alba Iulia), As2: Modol Raluca (Alba Iulia).

ACS GT SPORT ALBA IULIA – CSȘ BLAJ. A: Mutu Andrei (Alba Iulia), As1: Popa Andreea (Alba Iulia), As2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia).

CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI – CS OLIMPIA AIUD. A: Ciubucă Tudor (Aiud), As1: Mărginean Paul (Aiud), As2: Costin Vlad (Ocna Mureș).

U 17 – CLASIC, etapa a 11-a ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ – AFC KINDER TEIUȘ 2-2 (s-a jucat ieri, sursa foto facebook AFC Kinder Teiuș)

CS ZLATNA – AS HIDROMECANICA ȘUGAG (se dispută marți 19 aprilie de la ora 16.00). A: Șerdean Florin (Alba Iulia), As1: Mărginean George (Alba Iulia), As2: Rădoi Răzvan (Alba Iulia).

CSC VOINȚA STREMȚ – ACS VIITORUL SÂNTIMBRU (se joacă mâine de la ora 17.00). (ajfalba.ro)

Citește mai multCampionatul juniorilor U17! VEZI AICI cine te arbitrează!

Campionatul juniorilor U19! VEZI AICI cine te arbitrează astăzi de la ora 17.30!

U 19 – ELITE, etapa a 16-a ACS INDUSTRIA GALDA DE JOS – AFC UNIREA ALBA IULIA. A: Uleșan Robert (Alba Iulia), As1: Șerdean Florin (Alba Iulia), As2: Popa Andreea (Alba Iulia).

CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI – CS CIL BLAJ. A: Mărginean Adrian (Aiud), As1: Mărginean Paul (Aiud), As2: Obreja Daniel (Ocna Mureș).

U 19 – CLASIC, etapa a 12-a AS ENERGIA SĂSCIORI – CS METALURGISTUL CUGIR. A: Mutu Andrei (Alba Iulia), As1: Mărginean George (Alba Iulia), As2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia).

CS INTER UNIREA – AS VIITORUL VAMA SEACĂ. A: Neagu Lucian (Teiuș), As1: Cerghedean Gabirel (Teiuș), As2: Sima Dragoș (Teiuș).

ACS ADU ACADEMY ȘONA – AS INTER CIUGUD. A: Muntean Raul (Blaj), As1: Spătăcean Darius (Blaj), As2: Cristea Raoul (Blaj). (ajfalba.ro)

Citește mai multCampionatul juniorilor U19! VEZI AICI cine te arbitrează astăzi de la ora 17.30!

Campionatul de juniori U19! VEZI AICI cine te arbitrează astăzi de la ora 17.30!

U 19 – Elite, etapa a 14-a AFC UNIREA ALBA IULIA – CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA. A: Uleșan Robert (Alba Iulia), As1: Mihaiu Petre (Sebeș), As2: Crăciun Andra (Sebeș).

CS CIL BLAJ  – ACS INDUSTRIA GALDA DE JOS. A: Muntean Raul (Blaj), As1: Spătăcean Darius (Blaj), As2: Luncean Andrei (Blaj).

U 19 – Clasic, etapa a 11-a AS VIITORUL VAMA SEACĂ – AS INTER CIUGUD. A: Ciubucă Tudor (Aiud), As1: Tătar Antoniu (Aiud), As2: Mărginean Paul (Aiud).

CS METALURGISTUL CUGIR – CS INTER UNIREA. A: Brânde Florin (Cugir), As1: Bran Rareș (Cugir), As2: Motocea Dan (Cugir).

ACS ENERGIA SĂSCIORI – ACS ADU ACADEMY ȘONA. A: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia), As1: Popa Andreea (Alba Iulia), As2: Popa Alicia (Alba Iulia). (ajfalba.ro)

 

Citește mai multCampionatul de juniori U19! VEZI AICI cine te arbitrează astăzi de la ora 17.30!