Liga a V-a, etapa a 15-a! VEZI AICI cine te arbitrează duminică 17 martie!

Seria I AS LIMBENII LIMBA – CS INTER UNIREA (ora 11.00). A: Aron Corneliu (Alba Iulia), As1: Mulea Rareș (Aiud), As2: Dan Horea (Aiud). Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia).

CS OCNA MUREȘ II – CS PERFORMANȚA IGHIU (ora 14.00). A: Man Cristian (Alba Iulia), As1: Codrea Marian (Cugir), As2: Voicu Răzvan (Cugir). Secr: Bran Petru (Săliștea).

AS ȘOIMII CIUMBRUD – AS MUREȘUL GÂMBAȘ (ora 15.00). A: Popa Daniel (Aiud), As1: Copîndean Andrei (Ocna Mureș), As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș). Secr: Mărginean Marius (Blaj).

AFC LOPADEA NOUĂ – CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE AIREȘ (ora 16.00). A: Balea Horațiu (Alba Iulia), As1: Cotișel Constantin (Galda de Jos), As2: Chirilă Beniamin (Galda de Jos). Secr: Danciu Dorin (Alba Iulia).

AS PROGRESUL FĂRĂU – AS SPORTUL LIVEZILE (ora 16.00). A: Hurghiș Răzvan (Aiud), As1: Greța Claudius (Aiud), As2: Mâșcă Răzvan (Teiuș). Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș).

ACS BĂGĂU – AS INTER CIUGUD (ora 16.00). A: Iviniș Darius (Zlatna), As1: Nistor Daniel (Zlatna), As2: Olaru Marcel (Alba Iulia). Secr: Costea Dan (Vințu de Jos).

Seria a II-a CS INDUSTRIA GALDA II – AS PĂNADE (ora 11.00). A: Costin Vasile (Alba Iulia), As1: Sîrbu Aurelian (Aiud), As2: Mihaiu Petre (Alba Iulia). Secr: Voicu Jenel (Cugir).

CS VOINȚA TEIUȘ – CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA (ora 11.00). A: Vodă Alexandru (Alba Iulia), As1: Copîndean Andrei (Ocna Mureș), As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș). Secr: Mărginean Marius (Blaj).

AFC VIITORUL RĂHĂU – AS CRĂCIUNELUL DE JOS (ora 11.00). A: Nicola Andrei II (Alba Iulia), As1: Sîrbu Andrei (Aiud), As2: Greța Claudius (Aiud). Secr: Ocnean Traian (Aiud).

AS TINERETUL ȘONA – AS TÂRNAVELE TIUR (ora 13.00). A: Cerghedean Gabriel (Teiuș), As1: Răcuci Claudiu (Blaj), As2: Ciubucă Tudor (Aiud). Secr: Vezan Ilie (Blaj).

AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ – AS HIDROMECANICA ȘUGAG (ora 14.00). A: Uleșan Robert (Alba Iulia), As1: Ciulea Antonia (Blaj), As2: Dascălu Antonio (Alba Iulia). Secr: Cisteian Iosif (Blaj).

AS VIITORUL BIIA – AS VOINȚA BELDIU (ora 16.00). A: Cerghedean Gabriel (Teiuș), As1: Răcuci Claudiu (Blaj), As2: Ciubucă Tudor (Aiud). Secr: Bulugea Radu (Valea Lungă).

CS SPICUL BUCERDEA – AFC PIANU (ora 16.00). A: Mutu Andrei (Alba Iulia), As1: Popa Andreea (Alba Iulia), As2: Șteau Julia (Teiuș). Secr: Baidoc Horațiu (Aiud). (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns

Închideți meniul