Mâine, RE (UNIREA)!

Vacanța se apropie de final, iar băieții lui Alexandru Pelici (FOTO STÂNGA) vor reveni de luni, 8 iulie 2024, la antrenamente! Prima ședință de pregătire este programata la stadionul “Cetate” începând cu ora 18:00, oră la care vă așteptăm pe voi, suporterii echipei noastre pentru a le face o primire de neuitat băieților noștri. Sezonul care urmează este, probabil, cel mai important după mai bine de un deceniu, este sezonul în care cu toții vom munci pentru a face un prim pas spre normalitate, spre Liga a II-a. HAI UNIREA!!!

Cantonament în Slovenia pentru echipa noastră!

CSM Unirea Alba Iulia va efectua un cantonament în Slovenia, în vederea pregătirii noului sezon al Ligii a III-a, în perioada 15 iulie-26 iulie, la Dravograd! Reunirea lotului va avea loc luni, de la ora 18:00, pe Stadionul Cetate, iar o săptămână mai târziu va fi plecarea în Slovenia, unde echipa noastră va disputa 3 jocuri de verificare cu adversari ce vor fi stabiliți ulterior! (sursa facebook CSM Unirea Alba Iulia și CSM Unirea Alba Iulia FanPage)

Lasă un răspuns