Liga a 5-a, etapa a 16-a! VEZI AICI cine te arbitrează!

Programul jocurilor, arbitri și observatorii MAI JOS (ajfalba.ro):

Seria 1

EchipeArbitri
1.ACS PERFORMANȚA IGHIU 2 – AS LIMBENII LIMBA

Data: 21.05.2023

Ora: 11:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As2: Cioran Sergiu (Cugir)

 

Obs: Iancu Constantin (Zlatna)

2.CS VIITORUL ROȘIA MONTANĂ – AFC VIITORUL RĂHĂU

Data: 21.05.2023

Ora: 11:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

 

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)

3.AS INTER CIUGUD – CS RAPID CFR TEIUȘ

Data: 21.05.2023

Ora: 12:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

As1: Șipoș Lorand (Ocna Mureș)

As2: Barbu Antonio (Ocna Mureș)

 

Obs: Andreica Petru (Alba Iulia)

4.AFC ȘOIMII VINȚU DE JOS – ACS INDUSTRIA GALDA 2

Data: 21.05.2023

Ora: 14:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Sima Dragoș (Teiuș)

As2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

 

Obs: Cistean Iosif (Blaj)

5.AFC MICEȘTI – AS ORIENT BLANDIANA

Data: 21.05.2023

Ora: 17:00

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

As2: Sima Dragoș (Teiuș)

 

Obs: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

 

Seria 2

EchipeArbitri
1.ACS VIITORUL SÂNTIMBRU 2 – AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 21.05.2023

Ora: 18:00

Teren: Galtiu

Localitate: Galtiu

A: Horvath Tibor (Alba Iulia)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

 

Obs: Voicu Jenel (Cugir)

2.CS SPICUL BUCERDEA – ACS NICOLAE LINCA CERGĂU 

Data: 21.05.2023

Ora: 18:00

Teren: Bucerdea

Localitate: Bucerdea

A: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

As1: Hațegan Alexandru (Blaj)

As2: Luncean Andrei (Blaj)

 

Obs: Picoș Mihai (Alba Iulia)

3.ACS DACIA MIHALȚ – ACS TÂRNAVELE TIUR

Data: 21.05.2023

Ora: 18:00

Teren: Mihalț

Localitate: Mihalț

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Șipoș Lorand (Ocna Mure)

As2: Barbu Antonio (Ocna Mureș)

 

Obs: Lup Virgil (Aiud)

4.ACS ADU ACADEMY ȘONA – ACS VIITORUL BIIA

Data: 21.05.2023

Ora: 18:00

Teren: Șona

Localitate: Șona

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Ciubucă Tudor (Aiud)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)

 

Obs: Baidoc Horațiu (Aiud)

 

Seria 3

EchipeArbitri
1.AS VOINȚA BELDIU – AS MUREȘUL GÂMBAȘ

Data: 21.05.2023

Ora: 11:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Mulea Rareș (Aiud)

As2: Bedelean Alexandru (Aiud)

 

Obs: Lazăr Aurel (Teiuș)

2.CS OCNA MUREȘ 2 – AS NAȚIONAL RĂDEȘTI

Data: 21.05.2023

Ora: 11:00

Teren: Soda 2

Localitate: Ocna Mureș

A: Uleașan Robert (Alba Iulia)

As1: Ciubucă Tudor (Aiud)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)

 

Obs: Lup Virgil (Aiud)

3.ACS BĂGĂU – CSC FORTUNA MUREȘULUI

Data: 21.05.2023

Ora: 11:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Răcuci Claudiu (Alba Iulia)

As2: Muntean Raul (Alba Iulia)

 

Obs: Vezan Ilie (Blaj)

4.ACS ȘOIMII CIUMBRUD – CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ

Data: 21.05.2023

Ora: 15:00

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Nistor Daniel (Zlatna)

As2: Bedelean Alexandru (Aiud)

 

Obs: Lazea Radu (Aiud)

5.CS FC LOPADEA NOUĂ – CS PROGRESUL FĂRĂU

Data: 21.05.2023

Ora: 16:00

Teren: Lopadea Nouă

Localitate: Lopadea Nouă

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As2: Cioran Sergiu (Cugir)

 

Obs: Vezan Ilie (Blaj)

 

Lasă un răspuns