Cupa României! VEZI AICI câștigătoarele grupelor!

Grupa 1

1CS ARIESUL APUSENI BAIA DE ARIES  (FOTO)          2          2          0          0          17-0     3

2 CS VIITORUL ROSIA MONTANA           2          0          0          2          0-17     0

11 Septembrie 2022 – ora 14:00

CS Viitorul Roșia Montană 0-9 CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș (Teren – Abrud)

18 Septembrie 2022 – ora 17:00

CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș 8-0 CS Viitorul Roșia Montană

În cazul grupei 1,dacă la finalul jocului retur, echipele se află la egalitate (două rezultate de egalitate sau victorii la o diferență egală de goluri) se vor executa direct lovituri de departajare, pentru desemnarea echipei câștigătoare a grupei.Grupa 2

1AS LIMBENII LIMBA         2          2          0          0          11-1     6

2AFC MICESTI           2          1          0          1          3-5       3

3AS INTER CIUGUD 2          0          0          2          3-11     0

3 Septembrie 2022 – ora 17:30 – Sâmbătă

AS Inter Ciugud 2-3 (4-6 dldd) AFC Micești

11 Septembrie 2022 – ora 12:00

AFC Micești 0-3 (11-10 dldd) AS Limbenii Limba (Teren Ciugud)

18 Septembrie 2022 – ora 11:00

AS Limbenii Limba 8-1 AS Inter Ciugud (Teren Ciugud)

Grupa 3

1AFC VIITORUL RĂHĂU    2          2          0          0          4-0       6

2AS ORIENT BLANDIANA             2          1          0          1          4-4       3

3AFC ȘOIMII VINȚU DE JOS          2          0          0          2          2-6       0

4 Septembrie 2022 – ora 14:00

AFC Viitorul Răhău 2-0 (8-7 dldd) AS Orient Blandiana

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

AFC Șoimii Vințu de Jos 0-2 (4-3 dldd) AFC Viitorul Răhău

18 Septembrie 2022 – ora 17:00

AS Orient Blandiana 4-2 AFC Șoimii Vințu de Jos

Grupa 4

1ACS ȘOIMII CIUMBRUD   2          1          1          0          6-2       4

2ACS BĂGĂU            2          0          2          0          5-5       2

3AS MUREȘUL GÂMBAȘ    2          0          1          1          3-7       1

4 Septembrie 2022 – ora 17:00

AS Mureșul Gâmbaș 3-3 (2-4 dldd) ACS Băgău

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Băgău 2-2 (2-3 dldd) ACS Șoimii Ciumbrud

18 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Șoimii Ciumbrud 4-0 AS Mureșul Gâmbaș

Grupa 5

1CSC FORTUNA LUNCA MURESULUI    2          2          0          0          12-6     6

2CS FC LOPADEA NOUA    2          1          0          1          5-6       3

3ACS PROGRESUL FĂRĂU            2          0          0          2          3-8       0

4 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Progresul Fărău 0-2 (5-4 dldd) CS FC Lopadea Nouă

11 Septembrie 2022 – ora 14:00

CSC Fortuna Lunca Mureșului 6-3 (2-3 dldd) ACS Progresul Fărău

18 Septembrie 2022 – ora 15:00

CS FC Lopadea Nouă 3-6 CSC Fortuna Lunca Mureșului

Grupa 6

1AS VOINȚA BELDIU          2          2          0          0          8-2       6

2CS RAPID CFR TEIUȘ        2          1          0          1          4-6       3

3AS NAȚIONAL RĂDEȘTI 2          0          0          2          4-8       0

4 Septembrie 2022 – ora 11:00

AS Voința Beldiu 4-2 (4-3 dldd) AS Național Rădești

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

AS Național Rădești 2-4 (3-5 dldd) CS Rapid CFR Teiuș

17 Septembrie 2022 – ora 17:00

CS Rapid CFR Teiuș 0-4 AS Voința Beldiu

Grupa 7

1 ACS DACIA MIHALȚ         2          2          0          0          7-1       6

2ACS CRĂCIUNEL   2          1          0          1          9-4       3

3 CS SPICUL BUCERDEA     2          0          0          2          2-13     0

4 Septembrie 2022 – ora 17:00

CS Spicul Bucerdea 2-8 (0-3 dldd) ACS Crăciunel

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

CS Dacia Mihalț 5-0 (5-2 dldd) CS Spicul Bucerdea

18 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Crăciune 1-2 CS Dacia Mihalț

Grupa 8

1ACS NICOLAE LINCA CERGĂU             2          2          0          0          8-5       6

2 ACS TÂRNAVELE TIUR    2          1          0          1          5-5       3

3 AS PĂNADE 2          0          0          2          4-7       0

4 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Nicolae Linca Cergău 4-3 (3-4 dldd) AS Pănade

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Târnavele Tiur 2-4 ACS Nicolae Linca Cergău (Teren Bucerdea)

18 Septembrie 2022 – ora 17:00

AS Pănade 1-3 ACS Târnavele Tiur

Grupa 9

1ACS ADU ACADEMY ȘONA        1          1          1          0          16-4     4

2AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ            1          1          1          0          9-4       4

3ACS VIITORUL BIIA          2          0          0          2          4-21     0

4 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Adu Academy Șona 14-2 (2-3 dldd) ACS Viitorul Biia

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Viitorul Biia 2-7 (2-4 dldd) AS Gaz Metan Valea Lungă

18 Septembrie 2022 – ora 17:00

AS Gaz Metan Valea Lungă 2-2 ACS Adu Academy Șona. (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns