Campionatul de juniori! VEZI AICI cine te arbitrează astăzi și mâine!

 

U 15 

Arbitri
1.ACS ȘC. FOTBAL VALEA FRUMOASEI – CS OCNA MUREȘ 

Data: 14.05.2022

Ora: 10:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Iosa Ariana (Alba Iulia)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)

2.ACS JUNIORUL AIUD – LPS SEBEȘ

Data: 14.05.2022

Ora: 11:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Popa Dan (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

3.AS VIITORUL ABRUD – AS FC RIVAL ALBA IULIA

Data: 14.05.2022

Ora: 11:30

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

As2: Borza Valentin (Abrud)

 

U 15 – LIGA DE JUNIOARE

Arbitri
1.ACS STUDENTA SPORT ALBA IULIA – ACS FOTBAL FEMININ BAIA MARE

Data: 15.05.2022

Ora: 13:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

As1: Crișan Paula (Alba Iulia)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

 

U 14

Arbitri
1.CS OLIMPIA AIUD – ACS GT SPORT ALBA IULIA

Data: 14.05.2022

Ora: 18:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

As1: Obreja Daniel (Ocna Mureș)

As2: Țîboc Daniel (Ocna Mureș)

2.AFC KINDER TEIUȘ – ACS ȘC. FOTBAL VALEA FRUMOASEI

Data: 15.05.2022

Ora: 09:30

Teren: CFR

Localitate: Teiuș

A: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As1: Șerdean Florin (Alba Iulia)

As2: Modol Raluca (Alba Iulia)

 

U 13

Arbitri
1.ACS CRĂCIUNEL – CS OCNA MUREȘ

Data: 13.05.2022

Ora: 16:00

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A1: Muntean Raul (Blaj)

A2: Luncean Andrei (Blaj)

2.AS CS UNIT ALBA IULIA – ACS JUNIORUL AIUD

Data: 14.05.2022

Ora: 15:00

Terer: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Horvath Tibor (Alba Iulia)

A2: Popa Andreea (Alba Iulia)

 

U 12

Arbitri
1.ACS OPTIMUM _ ALB – ACS OPTIMUM _ ALBASTRU

Data: 12.05.2022

Ora: 18:45

Teren: Mureșul

Localitate: Drâmbar

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

2.CS METALURGISTUL CUGIR – ACS ȘC. FOTBAL VALEA FRUMOASEI

Data: 13.05.2022

Ora: 18:00

Teren: Parc II

Localitate: Cugir

A1: Cioran Sergiu (Cugir)

A2: Motocea Daniel (Cugir)

3.ACS JUNIORUL AIUD – ACS GT SPORT ALBA IULIA

Data: 13.05.2022

Ora: 18:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Tătar Anotniu (Aiud)

A2: Ciubucă Tudor (Aiud)

 

U 11

Arbitri
1.CS OLIMPIA AIUD – ACS ȘC. FOTBAL VALEA FRUMOASEI _ ALB

Data: 13.05.2022

Ora: 16:30

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Ciubucă Tudor (Aiud)

A2: Tătar Anotniu (Aiud)

2.CSM UNIREA ALBA IULIA – ACS CRĂCIUNEL 

Data: 15.05.2022

Ora: 10:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Aron Corneliu (Alba Iulia)

A2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

3.AFC KINDER TEIUȘ – CS OCNA MUREȘ

Data: 15.05.2022

Ora: 11:00

Teren: CFR

Localitate: Teiuș

A1: Popa Dan (Teiuș)

A2: Steau Julia(Teiuș)

 

ZIUA INTERNAȚIONALĂ A FAMILIEI

Data: 15.05.2022

Ora: 12:00

Teren: Piața Cetății

Localitate: Alba Iulia

A1: Horvath Tibor (Alba Iulia)

A2: Sunzuiană Lizi (Alba Iulia)

A3: Crăciun Andra (Sebeș)

 

Lasă un răspuns