Liga a V-a, etapa a 14-a! VEZI AICI cine te arbitrează mâine!

Seria I CS CUPRIROM ABRUD – AS LIMBENII LIMBA (se joacă astăzi de la ora 16.00). A: Balea Horațiu (Alba Iulia), As1: Crișan Paula (Alba Iulia), As2: Dascălu Antonio (Alba Iulia). Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia).

CS PERFORMANȚA IGHIU – AFC LOPADEA NOUĂ (ora 10.00). A: Mărginean Marius (Blaj), As1: Crișan Paula (Alba Iulia), As2: Muntean Raul (Blaj). Secr: Vezan Ilie (Blaj).

AS SPORTUL LIVEZILE – AS ȘOIMII CIUMBRUD (ora 15.00). A: Popa Daniel (Aiud), As1: Mulea Rareș (Aiud), As2: Sârbu Andrei (Aiud). Secr: Lazăr Aurel (Teiuș).

CS INTER UNIREA – AS PROGRESUL FĂRĂU (ora 16.00). A: Domșa Mihai (Aiud), As1: Copîndean Andrei (Ocna Mureș), As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș). Secr: Mărginean Filon (Aiud).

CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ – ACS BĂGĂU (ora 16.00). A: Coltor Claudiu (Aiud), As1: Greța Claudius (Aiud), As2: Mureșan Cătălin (Aiud). Secr: Baidoc Horațiu (Aiud).

AS MUREȘUL GÂMBAȘ – CS OCNA MUREȘ II (ora 16.00). A: Cerghedean Gabriel (Teiuș), As1: Mîșcă Andrei (Teiuș), As2: Șteau Julia (Teiuș). Secr: Neagu Marcel (Teiuș).

Seria a II-a CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA – AS VIITORUL BIIA (se joacă astăzi de la ora 16.00). A: Hurghiș Răzvan (Aiud), As1: Dan Horea (Aiud), As2: Orga Mădălin ( Ocna Mureș). Secr: Baidoc Horațiu (Aiud).

AS HIDROMECANICA ȘUGAG – AS TINERETUL ȘONA (ora 14.00). A: Aron Corneliu (Alba Iulia), As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia), As2: Popa Andreea (Alba Iulia). Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia).

AS PĂNADE – CS SPICUL BUCERDEA (ora 15.00). A: Man Cristian (Alba Iulia), As1: Olaru Marcel (Alba Iulia), As2: Dascălu Antonio (Alba Iulia). Secr: Cisteian Iosif (Blaj).

AFC PIANU – AS VIITORUL RĂHĂU (ora 16.00). A: Uleșan Robert (Alba Iulia), As1: Codrea Marian (Cugir), As2: Voicu Răzvan (Cugir). Secr: Costea Dan (Vințu de Jos).

AS TÂRNAVELE TIUR – CS VOINȚA TEIUȘ (ora 16.00). A: Costin Vasile (Alba Iulia), As1: Muntean Raul (Blaj), As2: Răcuci Claudiu (Blaj). Secr: Mărginean Marius (Blaj).

AS VOINȚA BELDIU – CS INDUSTRIA GALDA II (ora 16.00). A: Hurghiș Răzvan (Aiud), As1: Dan Horea (Aiud), As2: Ciubucă Tudor (Aiud). Secr: Rojneai Alexandru (Alba Iulia).

AS CRĂCIUNELUL DE JOS – AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ (ora 16.00). A: Mărginean Marius (Blaj), As1: Spătăcean Darius (Blaj), As2: Cotișel Constantin (Alba Iulia). Secr: Lupean Ioan (Teiuș). (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns

Închideți meniul