Liga a V-a, etapa a 11-a! Mâine de la 14.30, la Vinţu de Jos, derby pentru primul loc în Seria a 2-a, CS Universitatea Alba Iulia – Hidromecanica Şugag! VEZI AICI cine te arbitrează duminică!

Seria 1 CS CUPRIROM ABRUD – CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ (se dispută mâine de la ora 14.30). A: Coltor Claudiu (Aiud), As1: Aldea Dan (Blaj), As2: Boitor Răzvan (Blaj). Secr: Cisteian Iosif (Blaj).

AS LIMBENII LIMBA – CS OCNA MUREȘ II (ora 11.00). A: Nicola Andrei II (Alba Iulia), As1: Codrea Marian (Cugir), As2: Codrea Viorel (Cugir). Secr: Bran Petru (Săliștea).

CS PERFORMANȚA IGHIU – AS INTER CIUGUD (ora 11.00, stadion Cetate din Alba Iulia). A: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia), As1: Olaru Marcel (Alba Iulia), As2: Dascălu Antonio (Alba Iulia). Secr: Țîra Mihai (Alba Iulia).

AS SPORTUL LIVEZILE – ACS BĂGĂU (ora 11.00). A: Coltor Claudiu (Aiud), As1: Tătar Antoniu (Aiud), As2: Ciubucă Tudor (Aiud). Secr: Mărginean Filon (Aiud).

AS PROGRESUL FĂRĂU – AS ȘIOMII CIUMBRUD (ora 14.30). A: Hurghiș Răzvan (Aiud), As1: Halmagy Alexandru (Ocna Mureș), As2: Bogdan Caludiu (Ocna Mureș). Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș).

CS INTER UNIREA – AFC LOPADEA NOUĂ (ora 14.30). A: Popa Daniel (Aiud), As1: Koncz Cristian (Ocna Mureș), As2: Popa Oana (Aiud). Secr: Bulugea Radu (Blaj).

Seria 2 CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA – AS HIDROMECANICA ȘUGAG (se joacă mâine de la ora 14.30 la Vinţu de Jos). A: Câmpean Alin (Zlatna), As1: Man Cristian (Alba Iulia), As2: Uleșan Robert (Alba Iulia). Secr: Baidoc Horațiu (Aiud).

CS INDUSTRIA GALDA II – CS SPICUL BUCERDEA (ora 11.00). A: Costin Vasile (Alba Iulia), As1: Sas Andrei (Aiud), As2: Bedelean Alexandru (Aiud). Secr: Danciu Dorin (Alba Iulia).

AS VOINȚA BELDIU – AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ (ora 11.00). A: Cerghedean Gabriel (Teiuș), As1: Bodogae Andrei (Aiud), As2: Popa Andreea (Alba Iulia). Secr: Costea Dan (Vințu de Jos).

AFC PIANU 2016 – CS VOINȚA TEIUȘ (ora 14.30). A: Man Cristian (Alba Iulia), As1: Postei Claudiu (Cugir), As2: Voicu Răzvan (Cugir). Secr: Cisteian Iosif (Blaj).

AS PĂNADE – AS TINERETUL ȘONA (ora 14.30). As1: Greța Claudius (Aiud), As2: Mureșan Cătălin (Aiud). Secr: Mărginean Marius (Blaj).

AS CRĂCIUNELUL DE JOS – AS TÂRNAVELE TIUR (ora 14.30). A: Uleșan Robert (Alba Iulia), As1: Cioflica Paul (Abrud), As2: Oancea Valentin (Abrud). Secr: Vezan Ilie (Blaj).

AS VIITORUL BIIA – AS VIITORUL RĂHĂU (ora 14.30). A: Damian Radu (Blaj), As1: Mâșcă Andrei (Teiuș), As2: Șteau Julia (Teiuș). Secr: Lupean Ioan (Teiuș). (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *