Liga a V-a, etapa a 10-a! VEZI AICI cine te arbitrează duminică!

Seria 1 AS ȘOIMII CIUMBRUD – CS CUPRIROM ABRUD (ora 12.30). A: Mărginean Marius (Blaj), As1: Bodogae Andrei (Aiud), As2: Popa Oana (Aiud). Secr: Lupean Ioan (Teiuș).

CS OCNA MUREȘ II – AS PROGRESUL FĂRĂU (ora 14.00). A: Man Cristian (Alba Iulia), As1: Popa Andreea (Alba Iulia), As2: Crișan Paula (Alba Iulia). Secr: Dărămuș Vasile (Alba Iulia).

CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ – CS PERFORMANȚA IGHIU (ora 14.30). A: Mutu Andrei (Alba Iulia), As1: Barb Ioan (Aiud), As2: Sîrbu Andrei (Aiud). Secr: Baidoc Horațiu (Aiud).

AS INTER CIUGUD – AS MUREȘUL GÂMBAȘ (ora 14.30). A: Câmpean Alin (Zlatna), As1: Oancea Valentin (Abrud), As2: Iancu Aurelian (Abrud). Secr: Bran Petru (Săliștea).

ACS BĂGĂU – AS INTER UNIREA (ora 14.30). A: Mărginean Marius (Blaj), As1: Ciubucă Tudor (Aiud), As2: Greța Claudius (Aiud). Secr: Neagu Marcel (Teiuș).

AFC LOPADEA NOUĂ – AS LIMBENII LIMBA (ora 14.30). A: Popa Sergiu (Aiud), As1: Halmagy Alexandru (Ocna Mureș), As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș). Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș).

Seria 2 AFC VIITORUL RĂHĂU – CS INDUSTRIA GALDA II (ora 11.00). A: Boldea Ioan (Aiud), As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia), As2: Șerdean Florin  (Alba Iulia). Secr: Bulugea Radu (Valea Lungă).

CS VOINȚA TEIUȘ – AS PĂNADE (ora 14.30). A: Damian Radu (Blaj), As1: Copândean Andrei (Ocna Mureș), As2: Koncz Critian (Ocna Mureș). Secr: Mărginean Filon (Aiud).

CS SPICUL BUCERDEA – CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA (ora 14.30). A: Iviniș Darius (Zlatna), As1: Mâșcă Andrei (Teiuș), As2: Șteau Julia (Teiuș). Secr: Mărginean Marius (Blaj).

AS TINERETUL ȘONA – AS VOINȚA BELDIU (ora 14.30). A: Coltor Claudiu (Aiud), As1: Popa Alin (Teiuș), As2: Vitez Lucian (Aiud). Secr: Ilie Ioan (Aiud).

AS HIDROMECANICA ȘUGAG – AS CRĂCIUNELUL DE JOS (ora 14.30). A: Balea Horațiu (Alba Iulia), As1: Codrea Marian (Cugir), As2: Codrea Viorel (Cugir). Secr: Bulugea Radu (Valea Lungă).

AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ  – AS VIITORUL BIIA (ora 14.30). A: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia), As1: Dascălu Antonio (Alba Iulia). As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia). Secr: Costea Dan (Vințu de Jos).

AS TÂRNAVELE TIUR – AFC PIANU 2016 (ora 14.30). A: Uleșan Robert (Alba Iulia), As1: Costin Vasile (Alba Iulia), As2: Ciulea Antonia (Blaj). Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia). (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *