Juniori D, etapa a 6-a! VEZI AICI rezultatele şi clasamentele!

Seria 1: ACF Metalurgistul 1939 Cugir 2007 1 : 2 CSM Unirea Alba Iulia, LPS Sebeș 0 : 4 ACS Şcoala de Fotbal Valea Frumoasei (sursa foto pagina de facebook a Şcoala de Fotbal Valea Frumoasei), Unirea Juniors Alba Iulia 1 : 5 AFC Unirea 1924 Alba Iulia.

CLASAMENT

1Şc. Fotbal Valea Frum.         6          6          0          0          26 – 2   24        18p

2Unirea 1924 Alba Iulia         6          4          1          1          23 – 9   14        13p

3CSM Unirea Alba Iulia         6          4          0          2          14 – 6   8          12p

4Unirea Juniors Alba Iulia      6          2          0          4          8 – 19   -11       6p

5Metalurgistul 1939 Cugir      6          1          0          5          4 – 24   -20       3p

6LPS Sebeș                             6          0          1          5          3 – 18   -15       1p

Seria 2: ACF Metalurgistul 1939 Cugir 2 : 3 CS Zlatna, CS Performanta Ighiu 2004 1 : 4 CS Navobi, AFC Unirea 1924 Alba Iulia 2 – ACS Scoala de Fotbal Valea Frumoasei 2 (se joacă astăzi de la ora 16.00).

CLASAMENT

1CS Zlatna                              6          6          0          0          22 – 5   17        18p

2Metalurgistul 1939 Cugir      6          4          0          2          15 – 7   8          12p

3CS Navobi                            6          3          0          3          17 – 13 4          9p

4Unirea 1924 Alba Iulia 2      5          3          0          2          16 – 13 3          9p

5Şc. Fotbal Valea Frum. 2      5          1          0          4          9 – 21   -12       3p

6Performanta Ighiu 2004        6          0          0          6          5 – 25   -20       0p

Seria 3, etapa a 9-a: Fortuna Lunca Mureșului 2 : 0 Olimpia Aiud, Viitorul Aiud 1 : 3 ACS Juniorul Aiud, CSŞ Blaj 11 : 0 Inter Unirea, CS Ocna Mureș 1 : 0 Rival Alba Iulia. (ajfalba.ro)

CLASAMENT

1ACS Juniorul Aiud               9          7          1          1          20 – 4   16        22p

2Fortuna Lunca Mureșului      9          5          1          3          21 – 8   13        16p

3Olimpia Aiud                        8          5          1          2          18 – 5   13        16p

4CSŞ Blaj                               9          4          2          3          25 – 14 11        14p

5Viitorul Aiud                                    9          4          2          3          17 – 10 7          14p

6CS Ocna Mureș                     9          4          1          4          19 – 11 8          13p

7Rival Alba Iulia                     8          1          2          5          8 – 16   -8         5p

8Inter Unirea                           9          0          0          9          2 – 62   -60       0p

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *