Liga a V-a, etapa a 9-a! VEZI AICI cine te arbitează!

Seria 1, Sâmbătă 27 octombrie CS CUPRIROM ABRUD – CS PERFORMANȚA IGHIU (ora 16.00). A: Domşa Mihai (Aiud), As1: Greţa Claudius (Aiud), As2: Tătar Antoniu (Aiud). Secr: Dărămuș Vasile (Alba Iulia).

Duminică, 28 octombrie AS LIMBENII LIMBA – ACS BĂGĂU (ora 11.00). A: Damian Radu (Blaj), As1: Olaru Marcel (Alba Iulia), As2: Dascălu Antonio (Alba Iulia). Secr: Mărginean Marius (Blaj).

AS ȘOIMII CIUMBRUD – CS OCNA MUREȘ II (ora 11.00). A: Boldea Ioan (Aiud), As1: Crişan Paula (Alba Iulia), As2: Popa Andreea (Alba Iulia). Secr: Danciu Dorin (Alba Iulia).

AS MUREȘUL GÂMBAȘ – CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ (ora 15.00). A: Popa Daniel (Aiud), As1: Ciubucă Tudor (Aiud), As2: Bedelean Alexandru (Aiud). Secr: Lupean Ioan (Teiuș).

AS SPORTUL LIVEZILE – AS INTER CIUGUD (ora 15.00). A: Hurghiş Răzvan (Aiud), As1: Mureşan Cătălin (Aiud), As2: Bodogae Andrei (Aiud). Secr: Ilie Ion (Aiud).

AS PORGRESUL FĂRĂU – AFC LOPADEA NOUĂ (ora 15.00). A: Nagy Andrei (Ocna Mureş), As1: Koncz Cristian (Ocna Mureş), As2: Popa Oana (Aiud). Secr: Ocnean Traian (Aiud).

Seria 2, Sâmbătă 27 octombrie CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA – AS CRĂCIUNELUL DE JOS (ora 11.00). A: Hurghiş Răzvan (Aiud), As1: Postei Claudiu (Cugir), As2: Voicu Răzvan (Cugir). Secr: Bran Petru (Săliştea).

Duminică, 28 octombrie AS VOINȚA BELDIU – CS VOINȚA TEIUȘ (ora 11.00). A: Aron Corneliu (Alba Iulia), As1: Costin Vasile (Alba Iulia), As2: Halmagyi Alexandru (Ocna Mureş). Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș).

CS INDUSTRIA GALDA II – AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ (ora 11.00). A: Coltor Claudiu (Aiud), As1: Dan Horea (Aiud), As2: Vitez Lucian (Aiud). Secr: Baidoc Horațiu (Aiud).

AS PĂNADE – AS TÂRNAVELE TIUR (ora 15.00). A: Cerghdean Gabriel (Teiuş), As1: Mâşcă Andrei (Teiuş), As2: Şteau Julia (Teiuş). Secr: Cisteian Iosif (Blaj).

CS SPICUL BUCERDEA – AFC VIITORUL RĂHĂU (ora 15.00). A: Uleșan Robert (Alba Iulia), As1: Boitor Răzvan (Blaj), As2: Ciulea Antonia (Blaj). Secr: Neagu Marcel (Teiuș).

AS VIITORUL BIIA – AS TINERETUL ȘONA (ora 15.00). A: Cerghedean Gabriel (Teiuș), As1: Copândean Andrei (Ocna Mureş), As2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia). Secr: Lazăr Aurel (Teiuș). Gabriel Cerghedean este delegat în aceaişi zi şi la aceiaşi oră şi la jocul dintre AS Pănade şi AS Tîrnavele Tiur!

AFC PIANU 2016 – AS HIDROMECANICA ȘUGAG (ora 15.00). A: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia), As1: Crişan Paula (Alba Iulia), As2: Popa Andreea (Alba Iulia). Secr: Dărămuș Vasile (Alba Iulia). (ajfalba.ro)

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *