Liga a V-a, etapa a 7-a! VEZIA AICI cine te arbitrează duminică! 

Seria 1 CS CUPRIROM ABRUD – AS MUREȘUL GÂMBAȘ (se joacă sâmbătă de la ora 16.00). A: Coltor Claudiu (Aiud), As1: Ciubucă Tudor (Aiud), As2: Bedelean Alexandru (Aiud). Secr: Costea Dan (Vintu de Jos).

AS LIMBENII LIMBA – AS INTER CIUGUD (ora 11.00). A: Balea Horaţiu (Alba Iulia), As1: Chirilă Beniamin (Galda de Jos), As2: Olaru Marcel (Alba Iulia) . Secr: Cisteian Iosif (Blaj).

CS OCNA MUREȘ II – AFC LOPADEA NOUĂ (ora 14.00). A: Cerghedean Gabriel (Teiuş), As1: Greţa Claudius (Aiud), As2: Mâşcă Andrei (Teiuş). Secr: Ilie Ion (Aiud).

AS ȘOIMII CIUMBRUD – ACS BĂGĂU (ora 16.00). A: Nicola Andrei II (Alba Iulia), As1: Copîndean Andrei (Ocna Mureş), As2: Koncz Cristian (Ocna Mureş). Secr: Marginean Marius (Blaj).

AS SPORTUL LIVEZILE – CS PERFORMANȚA IGHIU 2004 (ora 16.00). A: Scrob Radu (Alba Iulia), As1: Stan Mihai (Alba Iulia), As2: Mihaiu Petre (Alba Iulia). Secr: Lazăr Aurel (Teiuş).

AS INTER UNIREA – CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ (ora 16.00). A: Damian Adrian (Blaj), As1: Mureşan Cătălin (Aiud), As2: Bodogae Andrei (Aiud). Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia).

Seria 2 CS SPICUL BUCERDEA – AS TINERETUL ȘONA (ora 11.00). A: Aron Corneliu (Alba Iulia), As1: Dascălu Antonio (Alba Iulia), As2: Popa Andreea(Ciugud). Secr:  Lazăr Aurel (Teiuş).

AFC VIITORUL RĂHĂU – AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ (ora 11.00). A: Nicola Andrei II (Alba Iulia), As1: Codrea Marian (Cugir), As2: Codrea Viorel (Cugir). Secr: Lupean Ioan (Teiuş).

AS VOINȚA BELDIU – AS HIDROMECANICA ȘUGAG (ora 11.00). A: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia), As1: Sîrbu Andrei (Aiud), As2: Tătar Antoniu (Aiud). Secr: Neagu Lucian (Teiuş).

CS INDUSTRIA GALDA II – CS VOINȚA TEIUȘ (ora 11.00). A: Damian Adrian (Blaj), As1: Spătăcean Darius (Blaj), As2: Boitor Răzvan (Blaj). Secr: Costea Dan (Vinţu de Jos).

AS PĂNADE – AS CRĂCIUNELUL DE JOS (ora 16.00). A: Hurghiş Răzvan (Aiud), As1: Halmagyi Alexandru (Aiud), As2: Bogdan Claudiu (Aiud). Secr: Borșoș Ștefan  (Ocna Mureș).

AS VIITORUL BIIA – AS TÂRNAVELE TIUR (ora 16.00). A: Man Cristian (Alba Iulia), As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia). As2: Vitez Lucian (Aiud). Secr: Bulugea Radu (Aiud).

CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA – AFC PIANU 2016. A: Vodă Alexandru (Alba Iulia), As1: Postei Claudiu (Cugir), As2: Voicu Răzvan (Cugir). Secr: Bran Petru (Alba Iulia). (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *