Etapa preliminară juniori U17, etapa a 2-a! VEZI AICI rezultatele, clasamentele, programul şi arbitri „albanezelor” pentru mâine!

SERIA A 16-A ACS ASU Politehnica Timișoara 1 – 0 LPS Sebeş, CS Hunedoara            4 – 0 CS CFR Simeria, AFC UTA Arad 10 – 0 CSM Dacia Orăştie 2010.

CLASAMENT 

1.CS Hunedoara         2          2          0          0          8-2       6          6p

2.AFC UTA Arad       2          1          1          0          11-1     10        4p

3.Poli Timișoara          2          1          1          0          2-1       1          4p

4.LPS Sebeş                2          1          0          1          5-1       4          3p

5.CS CFR Simeria      2          0          0          2          0-9       -9         0p

6.Dacia Orăştie 2010  2          0          0          2          2-14     -12       0p

SERIA A 17-A LPS Cluj-Napoca 11 – 0 Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin, AFC Unirea 1924 Alba Iulia 2 – 2 ACS Sticla Arieșul Turda, ACS FC Ardealul Cluj 4 – 1 LPS Târgu Mureș.

CLASAMENT    

1.FC Ardealul Cluj     2          2          0          0          12-2     10        6p

2.Sticla Arieșul Turda 2          1          1          0          4-3       1          4p

3.LPS Cluj-Napoca     2          1          0          1          12-8     4          3p

4.LPS Târgu Mureș     2          1          0          1          3-5       -2         3p

5.Unirea A. Iulia         2          0          1          1          3-4       -1         1p

6.Lic. L. B. Reghin     2          0          0          2          1-13     -12       0p

Etapa a 3-a, SERIA A 16-A LPS Sebeş – CS Hunedoara (miercuri, 22 august, ora 18.00, stadion 1 Mai din Petreşti). A: Comăniciu Adrian (Sibiu), A1: Voaideş Alina (Sibiu), A2: Mărgineanu Silviu Iulian (Mediaş), rezervă Recorean Roxana (Mediaş),

SERIA A 17-A Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin – AFC Unirea 1924 Alba Iulia (miercuri, 22 august, ora 18.00, stadion Metalul din Reghin). A: Lădar Răzvan (Zalău), A1: Turian Alexandru (Zalău), A2: Ciobanu Florin (Zalău), rezervă Roşu Cătălin (Var). (D.U.)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *