Juniori D, Play off, Play out, etapa a 7-a! VEZI AICI rezultatele şi clasamentul! (GALERIE FOTO)

Rezultate, Play off: AFC Unirea 1924 Alba Iulia 8 : 0 Viitorul Aiud (galerie foto), CS Navobi Alba Iulia 0 : 1, ACS Şcoala de Fotbal Valea Frumoasei, ACS Juniorul Aiud – CF Metalurgistul 1939 Cugir (se joacă miercuri, 16 mai, de la ora 19.00). (ajfalba.ro)

CLASAMENT

1Unirea Alba Iulia      7          5          1          1          21 – 5   16        16p

2Şc. Fotbal V. Frum.  7          5          1          1          13 – 4   9          16p

3Metalurgistul Cugir   6          3          0          3          11 – 10 1          9p

4Navobi Alba Iulia     7          3          0          4          8 – 7     1          9p

5ACS Juniorul Aiud   6          1          3          2          3 – 5     -2         6p

6Viitorul Aiud                        7          0          1          6          0 – 25   -25       1p

Rezultate, Play out1: CSM Unirea Alba Iulia 4 : 3 Viitorul Sîntimbru, Performanta Ighiu 4 : 2 CSO Cugir, ACS Şcoala de Fotbal Valea Frumoasei 2 0 : 1 CS Zlatna.

CLASAMENT

1CS Zlatna                  6          5          0          1          10 – 1   9          15p

2Performanta Ighiu     6          4          1          1          16 – 8   8          13p

3Unirea Juniors A. I.   6          3          2          1          15 – 7   8          11p

4Şc. Fotbal V. Frum. 2           6          2          1          3          16 – 17 -1         7p

5CSM Unirea A. I.     6          2          1          3          7 – 14   -7         7p

6Viitorul Sîntimbru     6          2          0          4          18 – 22 -4         6p

7CSO Cugir                6          0          1          5          10 – 23 -13       1p

Rezultate, Play out2: CSŞ Blaj 4 : 1 Crăciunelul de Jos, AS Speranța Albac 4 : 0 Fortuna Lunca Mureșului, CS Ocna Mureș 4 : 0 Olimpia Aiud.

CLASAMENT

1CSŞ Blaj                   6          6          0          0          16 – 2   14        18p

2Crăciunelul de Jos     7          4          1          2          18 – 16 2          13p

3Industria Galda         6          3          1          2          9 – 11   -2         10p

4CS Ocna Mureș         6          3          0          3          16 – 10 6          9p

5AS Speranța Albac    7          2          0          5          10 – 14 -4         6p

6Olimpia Aiud            6          2          0          4          3 – 9     -6         6p

7Fortuna L. Mureș.     6          0          2          4          5 – 15   -10       2p

GALERIE FOTO

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *