Juniori A1, Play off, Play out, etapa a 3-a! VEZI AICI rezultatele şi clasamentele!

Rezultate Play off: Olimpia Aiud 8 : 1 Viitorul Sîntimbru, CSO Cugir 2 : 4 CS Zlatna, CSŞ Blaj 1 : 1 Sportul Petreşti. (ajfalba.ro, sursa foto pagina de facebook a Soda Ocna Mureş)

CLASAMENT

1Olimpia Aiud            3          2          1          0          12 – 3   9          7p

2CS Zlatna                  3          2          1          0          8 – 3     5          7p

3CSO Cugir                3          2          0          1          10 – 7   3          6p

4CSŞ Blaj                   3          1          1          1          7 – 10   -3         4p

5Sportul Petresti         3          0          1          2          4 – 7     -3         1p

6Viitorul Sîntimbru     3          0          0          3          5 – 16   -11       0p

Rezultate Play out1: Viitorul Spicul Daia Română 0 : 5, Unirea Juniors Alba Iulia, Energia Săsciori – AFC Transalpina Șugag (rezultat neafişat), Cuprirom Abrud 2 : 2 Euro Șpring.

CLASAMENT

1Euro Șpring               3          2          1          0          9 – 5     4          7p

2Unirea Juniors A. I.   3          2          0          1          16 – 4   12        6p

3Cuprirom Abrud       3          1          1          1          5 – 12   -7         4p

4 Transalpina Șugag    2          1          0          1          4 – 6     -2         3p

5Viitorul Spicul Daia 3          1          0          2          3 – 7     -4         3p

6Energia Săsciori        2          0          0          2          5 – 8     -3         0p

Rezultate, Play out2: Voinţa Stremţ – CS Ocna Mureș 0-5 (foto), Fortuna Lunca Mureșului 0 : 7 CS Arieșul Apuseni Baia de Arieş, AFC Metalu 2016 Aiud 4 : 1 CIL Blaj.

CLASAMENT

1CS Ocna Mureș         3          3          0          0          20 – 2   18        9p

2Metalu 2016 Aiud     3          2          0          1          10 – 4   6          6p

3CIL Blaj                    3          2          0          1          10 – 6   4          6p

4Arieșul Apuseni        3          1          1          1          9 – 4     5          4p

5Voinţa Stremţ           3          0          1          2          2 – 12   -10       1p

6Fortuna Lunca Mur.  3          0          0          3          3 – 26   -23       0p

Lasă un răspuns

Închideți meniul