Liga a V-a, etapa a 13-a (ultima a turului)! VEZI AICI cine te arbitrează mâine!

Seria I AS DALIA SPORT DAIA ROMÂNĂ – AFC VIITORUL RĂHĂU (ora 11.00). A: Vodă Alexandru (Alba Iulia), As1: Postei Claudiu (Cugir), As2: Udrea Mihai (Cugir). Obs: Bran Petru (Săliștea).

AS LIMBENII LIMBA – AFC LOPADEA NOUĂ (ora 11.00). A: Iviniș Darius (Zlatna), As1: Oancea Valentin (Abrud), As2: Iancu Aurelian (Abrud). Obs: Câmpean Costel (Zlatna).

AS MUREȘUL GÂMBAȘ – AS UNIREA JUNIORS (ora 14.00). A: Mărginean Adrian (Aiud), As1:Bodogae Andrei (Aiud), As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș). Obs: Paul Ioan (Ocna Mureș).

ACS BĂGĂU – AFC MICEȘTI (ora 14.00). A: Boldea Ioan (Aiud), As1: Popa Alin (Beldiu), As2: Costea Cătălin (Alba Iulia). Obs: Neagu Lucian (Teiuș).

CS NAVOBI – ACS INDUSTRIA GALDA II (ora 14.00). A: Nicola Andrei (Alba Iulia), As1: Nistor Daniel (Zlatna), As2: Stegaru Cristian (Alba Iulia). Obs: Costin Vasile (Alba Iulia).

AS SPORTUL LIVEZILE – AS INTER CIUGUD (ora 14.00). A: Budea Andrei (Cugir), As1: Koncz Cristian (Ocna Mureș), As2: Horvat Tudor (Ocna Mureș). Obs: Țîra Mihai (Alba Iulia).

CS PERFORMNAȚA IGHIU II – AFC PIANU 2016 (ora 14.00). A: Cerghedean Gabriel (Teiuş), As1: Prodea Sebastian (Alba Iulia), As2: Bîldea Gheorghe (Alba Iulia). Obs: Mărginean Ioan (Alba Iulia).

Seria a II-a AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ – AS NICOLAE LINCA CERGĂU (ora 11.00). A: Hurghiș Răzvan (Aiud), As1: Bedelean Alexandru (Aiud), As2: Mîșcă Andrei (Teiuș). Obs: Mărginean Marius (Blaj).

AS VIITORUL VAMA SEACĂ – AS DACIA MIHALȚ (ora 11.00). A: Rodina Vasile (Cluj Napoca), As1: Sîrbu Andrei (Aiud), As2: Ciubucă Tudor (Aiud). Obs: Cisteian Iosif (Blaj).

AS VOINȚA BELDIU – AS TINERETUL ȘONA (ora 11.00). A: Nemeș Cătălin (Abrud), As1: Cioflica Paul (Abrud), As2: Florea Andrei (Zlatna). Obs: Lupean Ioan (Teiuș).

AS INTER UNIREA – AS VIITORUL BIIA (ora 14.00). A: Coltor Claudiu (Aiud), As1: Copîndean Andrei (Războieni), As2: Halmagy Alexandru (Ocna Mureș). Obs: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș).

AS PĂNADE – AS TÂRNAVELE TIUR (ora 14.00). A: Damian Radu (Blaj), As1: Muntean Raul (Lunca Târnavei), As2: Olaru Marcel (Alba Iulia). Obs: Costea Dan (Vințu de Jos).

CS OCNA MUREȘ II – AS PROGRESUL FĂRĂU (ora 14.00). A: Scrob Radu (Alba Iulia), As1: Mihaiu Petre (Alba Iulia), As2: Șerdean Florin (Alba Iulia). Obs: Baidoc Horațiu (Aiud).

CS SPICUL BUCERDEA – AS AVÂNTUL SÂNCEL (ora 14.00). A: Man Cristian (Alba Iulia), As1: Dascălu Antonio (Alba Iulia), As1: Popa Andreea (Ciugud). Obs: Vezan Ilie (Blaj). (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns

Închideți meniul