Liga a V-a, etapa a 12-a! VEZI AICI cine te arbitrează astăzi!

Seria I AFC VIITORUL RĂHĂU – AS LIMBENII LIMBA (ora 14.00). A: Man Cristian (Alba Iulia), As1: Postei Claudiu (Cugir), As2: Enache George (Cugir). Obs: Bran Petru (Săliştea).

AFC PIANU 2016 – AS MUREȘUL GÂMBAȘ (ora 14.30). A: Boldea Ioan (Ciuguzel), As1: Brînde Florin (Cugir), As2: Ciobanu Alexandru (Cugir). Obs: Lazăr Aurel (Teiuş).

AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA – AS DALIA SPORT DAIA ROMÂNĂ (ora 14.30). A: Nemeș Cătălin (Abrud), As1: Cioflica Paul (Aburd), As2: Oancea Valentin (Abrud). Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia).

AFC LOPADEA NOUĂ – AS SPORTUL LIVEZILE (ora 14.30). A: Balea Horațiu (Alba Iulia), As1: Botaș Eduard (Aiud), As2: Halmagy Alexandru (Ocna Mureș). Obs: Ilie Ion (Aiud).

AFC MICEȘTI – CS NAVOBI ALBA IULIA (ora 14.30). A: Aron Corneliu (Alba Iulia), As1: Roșu Ioan (Alba Iulia), As2: Mihaiu Petre (Alba Iulia). Obs: Mărginean Ioan (Alba Iulia).

ACS INDUSTRIA GALDA II – CS PERFORMANȚA IGHIU II (ora 14.30). A: Popa Sergiu (Aiud), As1: Sîrbu Aurelian (Aiud), As2: Barb Ioan (Aiud). Obs: Ocnean Traian (Aiud).

AS INTER CIUGUD – ACS BĂGĂU (ora 14.30). A: Maier Lucian (Ocna Mureș), As1: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș), As2: Chirilă Darius (Ocna Mureș). Obs: Borşoş Ştefan (Ocna Mureş).

Seria a II-a AS DACIA MIHALȚ – CS OCNA MUREȘ II (ora 11.00). A: Damian Adrian (Blaj), As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia), As2: Olaru Marcel (Alba Iulia). Obs: Neagu Marcel (Beldiu).

AS TINERETUL ȘONA – CS SPICUL BUCERDEA (ora 14.30). A: Damian Radu (Blaj), As1: Șerdean Florin (Alba Iulia), As2: Popa Andreea (Ciugud). Obs: Costea Dan (Vinţu de Jos).

AS PROGRESUL FĂRĂU – AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ (ora 14.30). A: Hurghiș Răzvan (Aiud), As1: Mîșcă Andrei (Teiuș), As2: Șteau Julia (Teiuș). Obs: Lupean Ioan (Teiuș).

AS AVÂNTUL SÂNCEL – AS INTER UNIREA (ora 14.30). A: Mărginean Marius (Blaj), As1: Iancu Aurelian (Abrud), As2: Florea Andrei (Zlatna). Obs: Bocai Ovidiu (Sânmiclăuş).

AS NICOLAE LINCA CERGĂU – AS PĂNADE (ora 14.30). A:Văidean Alexandru (Alba Iulia), As1: Bîldea Gheorghe (Alba Iulia), As2: Crișan Paula (Alba Iulia). Obs: Cisteian Iosif (Blaj).

AS VIITORUL BIIA – AS VIITORUL VAMA SEACĂ (ora 14.30). A: Damian Adrian (Blaj), As1: Muntean Raul (Lunca Târnavei), As2: Costea Mihai (Sâncel). Obs: Vezan Ilie (Blaj).

AS TÂRNAVELE TIUR – AS VOINȚA BELDIU (ora 14.30). A: Uleșan Robert (Alba Iulia), As1: Bălșan Radu (Alba Iulia), As2: Ilieș Larisa (Cergău). Obs: Costin Vasile (Alba Iulia). (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns

Închideți meniul