Campionate Juniori! VEZI AICI cine te arbitrează în perioada 17-19.11.2023!

 

Partidele programate în acest week end precum și brigăzile de arbitri în materialul de mai jos:

 

U 17

EchipeArbitri
1.ACS VIITORUL SÂNTIMBRU – CSȘ BLAJ

Data: 18.11.2023

Ora: 10:30

Teren: Galtiu

Localitate: Galtiu

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Prodan Bogdan (Alba Iulia)

2.ACS OPTIMUM ALBA IULIA – AS CS UNIT ALBA IULIA

Data: 18.11.2023

Ora: 12:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

As2: Deac Darius (Alba Iulia)

 

U 15

EchipeArbitri
1.CSȘ BLAJ – ACS STAR PRO OPTIMUM

Data: 18.11.2023

Ora: 12:30

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Hațegan Alexandru (Blaj)

As1: Scoarță Denis (Blaj)

As2: Fekete Lehel (Blaj)

 

U 14

EchipeArbitri
1.CSM UNIREA ALBA IULIA – ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI ALBA IULIA

Data: 18.11.2023

Ora: 12:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

2.LPS SEBEȘ – ACS Ș.F. VALEA FRUMOSEI SĂSCIORI

Data: 18.11.2023

Ora: 15:00

Teren: Pielaru

Localitate: Sebeș

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Giurgiu Daniel (Alba Iulia)

As2: Cîndroiu Luca (Sebeș)

3.ACS STAR PRO OPTIMUM – ACS SPORTUL CÂMPENI

Data: 19.11.2023

Ora: 10:00

Teren: Oiejdea

Localitate: Oiejdea

A: Csegoldi Szilard (Alba Iulia)

As1: Roșu Ioan (Alba Iulia)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

 

U 13

EchipeArbitri
1.ACS STAR PRO OPTIMUM – CS OCNA MUREȘ

Data: 18.11.2023

Ora: 10:00

Teren: Oiejdea

Localitate: Oiejdea

A1: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

A2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

2.CSM UNIREA ALBA IULIA – CS UNIT ALBA IULIA

Data: 18.11.2023

Ora: 13:30

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

3.CSȘ BLAJ – AAF Ș.F. BOGDAN ANDONE

Data: 19.11.2023

Ora: 10:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A1: Muntean Raul (Blaj)

A2: Spătăcean Darius (Blaj)

 

U 12

EchipeArbitri
1.LPS SEBEȘ – ACS JUNIORUL SEBEȘ

Data: 17.11.2023

Ora: 14:45

Teren: Pielaru

Localitate: Pielaru

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Mihaiu Petre (Sebeș)

2.AFC KINDER TEIUȘ – ACS GT SPORT ALBA IULIA

Data: 17.11.2023

Ora: 16:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A1: Neagu Lucian (Teiuș)

A2: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

3.ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI ALBA IULIA – CS METALURGISTUL CUGIR

Data: 17.11.2023

Ora: 18:30

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

4.ACS JUNIORUL AIUD – AAF Ș.F. BOGDAN ANDONE

Data: 18.11.2023

Ora: 12:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A1: Bedelean Alexandru (Aiud)

A2: Stanciu Patrick (Aiud)

 

U 11

EchipeArbitri
1.LPS SEBEȘ – ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ

Data: 17.11.2023

Ora: 15:45

Teren: Pielaru

Localitate: Sebeș

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Mihaiu Petru (Sebeș)

2.CS OCNA MUREȘ – ACS INDUSTRIA GALDA

Data: 17.11.2023

Ora: 15:45

Teren: Soda 2

Localitate: Ocna Mureș

A1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

A2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

3.CSȘ BLAJ – ACS STAR PRO OPTIMUM

Data: 18.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A1: Hațegan Alexandru (Blaj)

A2: Scoarță Denis (Blaj)

 

Lasă un răspuns