Cupa României, faza grupelor etapa a 2-a! VEZI AICI rezultatele!

Grupa 1

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 CS ARIESUL APUSENI BAIA DE ARIES 1 1 0 0 9-0 3
2 CS VIITORUL ROSIA MONTANA 1 0 0 1 0-9 0

11 Septembrie 2022 – ora 14:00

CS Viitorul Roșia Montană 0-9 CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș (Teren – Abrud)

18 Septembrie 2022 – ora 17:00

CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș – CS Viitorul Roșia Montană

În cazul grupei 1,dacă la finalul jocului retur, echipele se află la egalitate (două rezultate de egalitate sau victorii la o diferență egală de goluri) se vor executa direct lovituri de departajare, pentru desemnarea echipei câștigătoare a grupei.Grupa 2

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 AS LIMBENII LIMBA 1 1 0 0 3-0 3
2 AFC MICESTI 2 1 0 1 3-5 3
3 AS INTER CIUGUD 1 0 0 1 2-3 0

3 Septembrie 2022 – ora 17:30 – Sâmbătă

AS Inter Ciugud 2-3 (4-6 dldd) AFC Micești

11 Septembrie 2022 – ora 12:00

AFC Micești 0-3 (11-10 dldd) AS Limbenii Limba (Teren Ciugud)

18 Septembrie 2022 – ora 11:00

AS Limbenii Limba – AS Inter Ciugud (Teren Ciugud)

Grupa 3

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 AFC VIITORUL RĂHĂU 2 2 0 0 4-0 6
2 AFC ȘOIMII VINȚU DE JOS 1 0 0 1 0-2 0
3 AS ORIENT BLANDIANA 1 0 0 1 0-2 0

4 Septembrie 2022 – ora 14:00

AFC Viitorul Răhău 2-0 (8-7 dldd) AS Orient Blandiana

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

AFC Șoimii Vințu de Jos 0-2 (4-3 dldd) AFC Viitorul Răhău

18 Septembrie 2022 – ora 17:00

AS Orient Blandiana – AFC Șoimii Vințu de Jos

Grupa 4

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 ACS BĂGĂU 2 0 2 0 5-5 2
2 AS MUREȘUL GÂMBAȘ 1 0 1 0 3-3 1
3 ACS ȘOIMII CIUMBRUD 1 0 1 0 2-2 1

4 Septembrie 2022 – ora 17:00

AS Mureșul Gâmbaș 3-3 (2-4 dldd) ACS Băgău

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Băgău 2-2 (2-3 dldd) ACS Șoimii Ciumbrud

18 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Șoimii Ciumbrud – AS Mureșul Gâmbaș

Grupa 5

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 CSC FORTUNA LUNCA MURESULUI 1 1 0 0 6-3 3
2 CS FC LOPADEA NOUA 1 1 0 0 2-0 3
3 ACS PROGRESUL FĂRĂU 2 0 0 2 3-8 0

4 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Progresul Fărău 0-2 (5-4 dldd) CS FC Lopadea Nouă

11 Septembrie 2022 – ora 14:00

CSC Fortuna Lunca Mureșului 6-3 (2-3 dldd) ACS Progresul Fărău

18 Septembrie 2022 – ora 15:00

CS FC Lopadea Nouă – CSC Fortuna Lunca Mureșului

Grupa 6

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 AS VOINȚA BELDIU 1 1 0 0 4-2 3
2 CS RAPID CFR TEIUȘ 1 1 0 0 4-2 3
3 AS NAȚIONAL RĂDEȘTI 2 0 0 2 4-8 0

4 Septembrie 2022 – ora 11:00

AS Voința Beldiu 4-2 (4-3 dldd) AS Național Rădești

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

AS Național Rădești 2-4 (3-5 dldd) CS Rapid CFR Teiuș

17 Septembrie 2022 – ora 17:00

CS Rapid CFR Teiuș – AS Voința Beldiu

Grupa 7

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 ACS CRĂCIUNEL 1 1 0 0 8-2 3
2 ACS DACIA MIHALȚ 1 1 0 0 5-0 3
3 CS SPICUL BUCERDEA 2 0 0 2 2-13 0

4 Septembrie 2022 – ora 17:00

CS Spicul Bucerdea 2-8 (0-3 dldd) ACS Crăciunel

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

CS Dacia Mihalț 5-0 (5-2 dldd) CS Spicul Bucerdea

18 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Crăciunel – CS Dacia Mihalț

Grupa 8

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 ACS NICOLAE LINCA CERGĂU 2 2 0 0 8-5 6
2 AS PANADE 1 0 0 1 3-4 0
3 ACS TARNAVELE TIUR 1 0 0 1 2-4 0

4 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Nicolae Linca Cergău 4-3 (3-4 dldd) AS Pănade

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Târnavele Tiur 2-4 ACS Nicolae Linca Cergău (Teren Bucerdea)

18 Septembrie 2022 – ora 17:00

AS Pănade – ACS Târnavele Tiur

Grupa 9

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 ACS ADU ACADEMY ȘONA 1 1 0 0 14-2 3
2 AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ 1 1 0 0 7-2 3
3 ACS VIITORUL BIIA 2 0 0 2 4-21 0

4 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Adu Academy Șona 14-2 (2-3 dldd) ACS Viitorul Biia

11 Septembrie 2022 – ora 17:00

ACS Viitorul Biia 2-7 (2-4 dldd) AS Gaz Metan Valea Lungă

18 Septembrie 2022 – ora 11:00

AS Gaz Metan Valea Lungă – ACS Adu Academy Șona. (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns