Campionatul Judeţean de fotbal în sală! Primele două clasate din fiecare grupă şi cele mai bune două locuri trei s-au calificat mai departe! VEZI AICI rezultatele şi clasamentele din faza I! (GALERIE FOTO)

Grupa A

Data: 20.01.2019 – Duminică

Localitatea: Valea Lungă

Loc Echipa J V E Î GOL P
1  CS CIL Blaj 3  3  0   0   22-9  9
2  AS Gaz Metan Valea Lungă   3  2 0 1 12-8  6
3  “Alături de Maryo” 3  1 0 2 9-13  3
4  AS Pănade 3  0 0 3 3-16  0

 

Ora Echipa Scor Echipa
10:00  CS CIL Blaj 5-3  AS Gaz Metan Valea Lungă
10:50  “Alături de Maryo” 3-0  AS Pănade
11:40  AS Gaz Metan Valea Lungă 3-1  AS Pănade
12:30  CS CIL Blaj 7-4  “Alături de Maryo”
13:20  “Alături de Maryo” 2-6  AS Gaz Metan Valea Lungă
14:10  CS CIL Blaj 10-2  AS Pănade

Grupa B

Data: 20.01.2019 – Duminică

Localitatea: Valea Lungă

Loc Echipa J V E Î GOL P
1  AS Dacia Mihalț  3  3  0   0   30-4  9
2  ACS Nicolae Linca Cergău 3 1 1 1 17-13  4
3  AS Viitorul Biia 3 1 0 2 9-20 3
4  AS Târnavele Tiur 3 0 1 2 5-24 1

 

Ora Echipa Scor Echipa
15:00  AS Târnavele Tiur 1-6  AS Viitorul Biia
15:50  ACS Nicolae Linca Cergău 2-8  AS Dacia Mihalț
16:40  AS Viitorul Biia 2-8  AS Dacia Mihalț
17:30  AS Târnavele Tiur 4-4  ACS Nicolae Linca Cergău
18:20  ACS Nicolae Linca Cergău 11-1  AS Viitorul Biia
19:10  AS Dacia Mihalț 14-0 AS Târnavele Tiur

Grupa C

Data: 19.01.2019 – Sâmbătă

Localitatea: Teiuș

Loc Echipa J V E Î GOL P
1  AS Voința Stremț  3   3   0   0  16-6   9
2  ACS Spicul Daia Română 3 1 0 2 9-10  3
3  ACS Voința Teiuș 3 1 0 2 11-15  3
4  AS Voința Beldiu 3 1 0 2 9-14  3

 

Ora Echipa Scor Echipa
13:00  ACS Voința Teiuș  6-2  AS Voința Beldiu
13:50  AS Voința Stremț  3-1  ACS Spicul Daia Română
14:40  AS Voința Beldiu  4-1  ACS Spicul Daia Română
15:30  ACS Voința Teiuș  2-6  AS Voința Stremț
16:20  AS Voința Stremț  7-3  AS Voința Beldiu
17:10  ACS Spicul Daia Română  7-3  ACS Voința Teiuș

Grupa D

Data: 20.01.2019 – Duminică

Localitatea: Aiud

Loc Echipa J V E Î GOL P
1  CS Olimpia Aiud 3  0   0  19-5  9
2  AFC Micești 1 1 1 15-12  4
3  AS Mureșul Gâmbaș 3 1 0 2 12-20  3
4  AS Limbenii Limba 3 0 1 2 10-19  1

 

Ora Echipa Scor Echipa
11:00  CS Olimpia Aiud  11-1  AS Mureșul Gâmbaș
11:50  AS Limbenii Limba  6-6  AFC Micești
12:40  AS Mureșul Gâmbaș  2-6  AFC Micești
13:30  CS Olimpia Aiud  4-1  AS Limbenii Limba
14:20  AS Limbenii Limba  3-9  AS Mureșul Gâmbaș
15:10  AFC Micești  3-4  CS Olimpia Aiud

Grupa E

Data: 20.01.2019 – Duminică

Localitatea: Lancrăm

Loc Echipa J V E Î GOL P
1  AS Hidromecanica Șugag 3  3  0  0 18-5  9
2  AS Energia Săsciori 3  2 0 1 30-5  6
3  AFC Viitorul Răhău 3  1 0 2  23-16  3
4  AS Euro Șpring 3  0 0 3 1-46  0

 

Ora Echipa Scor Echipa
 11:00  AS Energia Săsciori 9-2  AFC Viitorul Răhău
11:50  AS Hidromecanica Șugag 9-0  AS Euro Șpring
12:40  AFC Viitorul Răhău 18-1  AS Euro Șpring
13:30  AS Energia Săsciori 2-3  AS Hidromecanica Șugag
14:20  AS Hidromecanica Șugag 6-3  AFC Viitorul Răhău
15:10  AS Euro Șpring 0-19  AS Energia Săsciori

GALERIE FOTO (sursa ajfalba.ro)

Lasă un răspuns

Închideți meniul