Juniori U15, etapa a 9-a (preliminară)! VEZI AICI rezultatele şi clasamentul!

Seria 1: Viitorul Aiud 3 : 1 CS Ocna Mureș, Industria Galda 0 : 7 Unirea 1924 Alba Iulia, Olimpia Aiud – ACS Juniorul Aiud (se joacă în 17 octombrie de la ora 15.30).

CLASAMENT

1Unirea Alba Iulia      9          9          0          0          60 – 1   59        27p

2Industria Galda         9          6          0          3          29 – 18 11        18p

3Olimpia Aiud            7          4          0          3          26 – 20 6          12p

4Viitorul Aiud                        8          2          0          6          15 – 27 -12       6p

5CS Ocna Mureș         9          2          0          7          13 – 44 -31       6p

6ACS Juniorul Aiud   8          2          0          6          6 – 39   -33       6p

Seria a 2-a: CS Navobi 4 : 2 Gaz Metan Valea Lungă, CSŞ Blaj 3 : 1 Unirea Juniors, Crăciunelul de Jos – CS Performanta Ighiu 2004 (se dispută astăzi de la ora 17.00).

CLASAMENT

1CSŞ Blaj                   9          9          0          0          51 – 4   47        27p

2Unirea Juniors           9          6          0          3          41 – 22 19        18p

3CS Navobi                9          4          1          4          20 – 35 -15       13p

4Gaz Metan V. Lungă            9          4          0          5          19 – 35 -16       12p

5Performanta 2004     8          2          0          6          13 – 18 -5         6p

6Crăciunelul de Jos     8          0          1          7          8 – 38   -30       1p

Seria a 3-a: Inter Ciugud 4 : 3 CS Zlatna, LPS Sebeș 1 : 0 ACS Şcoala de Fotbal Valea Frumoasei (sursa foto pagina de facebook a Şcoala de Fotbal Valea Frumoasei), ACF Metalurgistul 1939 Cugir 3 : 0 Viitorul Abrud. (ajfalba.ro)

CLASAMENT

1Metalurgistul Cugir   8          8          0          0          27 – 3   24        24p

2LPS Sebeș                 10        7          1          2          46 – 12 34        22p

3Şc. Fot. Valea Frum. 9          6          0          3          19 – 15 4          18p

4CS Zlatna                  9          3          1          5          20 – 22 -2         10p

5Inter Ciugud             9          2          0          7          15 – 45 -30       6p

6Viitorul Abrud          9          0          0          9          6 – 36   -30       0p

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *