VEZI AICI cine te arbitrează! Juniori A1 – Etapa 7 / Juniori D – Play Out – Etapa 8 / Juniori E – Etapa 22!

JUNIORI A1 – PLAY OFF CSŞ BLAJ – AS VIITORUL SÎNTIMBRU 9-6 (s-a jucat duminică, 13 mai).

CS OLIMPIA AIUD -CS ZLATNA (se dispută astăzi, 15 mai, de la ora 18.00). A: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia), As1: Vodă Alexandru (Alba Iulia), As2: Uleșan Robert (Alba Iulia). Obs: Neagu Marcel (Beldiu).

CSO CUGIR – AFC SPORTUL PETREȘTI (se dispută mâine, 16 mai, de la ora 18.00)A: Nicola Andrei II (Alba Iulia), As1: Man Cristian (Alba Iulia), As2: Șerdean Florin (Alba Iulia). Obs: Costea Dan (Vințu de Jos).

JUNIORI B1 CSO CUGIR – CS OLIMPIA AIUD 2-0 (s-a jucat ieri, 14 mai).

JUNIORI C, 16 mai LPS SEBEȘ – AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA (ora 19.00). A: Mutu Andrei (Alba Iulia), As1: Crișan Paula (Alba Iulia), As2: Cioaranu Anda (Sebeș).

JUNIORI D – PLAY OFF, 16 mai ACS JUNIORUL AIUD – CF METALURGISTUL CUGIR (ora 19.00). A1: Tătar Antoniu (Aiud), A2: Sas Andrei (Aiud).

JUNIORI D – PLAY OUT 1, 16 mai ACS ȘC FOTBAL V. FRUMOASEI – AS UNIREA JUNIORS (ora 17.00). A1: Mutu Andrei (Alba Iulia), A2: Crișan Paula (Alba Iulia).

CS PERFORMANȚA IGHIU – CS ZLATNA (ora 18.00). A1: Nicola Andrei II (Alba Iulia), A2: Prodea Sebastian (Alba Iulia).

CSM UNIREA ALBA IULIA – CSO CUGIR (ora 18.00). A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia), A2: Balea Horațiu (Alba Iulia).

JUNIORI D – PLAY OUT 2, 15 mai CSS BLAJ – CS OLIMPIA AIUD (ora 18.30). A1: Damian Adrian (Blaj), A2: Damian Radu (Blaj).

CS OCNA MUREȘ – CS INDUSTRIA GALDA (16 mai, ora 18.00). A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș), A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș).

JUNIORI E, 15 mai ACS ȘC FOTBAL V. FRUMOASEI – AFC UNIREA ALBA IULIA (ora 17.15), A1: Mutu Andrei (Alba Iulia), A2: Crișan Paula (Alba Iulia).

CF METALURGISTUL CUGIR – ACS JUNIORUL AIUD (ora 18.30). A1: Brânde Florin (Cugir), A2: Enache George (Cugir).

CS OLIMPIA AIUD – CS OCNA MUREȘ (16 mai, ora 18.00). A1: Tătar Antoniu (Aiud), A2: Sas Andrei (Aiud).

AFC UNIREA ALBA IULIA – LPS SEBEȘ (17 mai, ora 17.00). A1: Uleșan Robert (Alba Iulia), A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia).

CSM UNIREA ALBA IULIA – ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI (17 mai, ora 18.00). A1: Nicola Andrei II (Alba Iulia), A2: Stegaru Cristian (Alba Iulia).

CS PERFORMANȚA IGHIU – CF METALURGISTUL CUGIR (17 mai, ora 18.00). A1: Costea Cătălin (Alba Iulia), A2: Mihaiu Petre (Alba Iulia).

AFC KINDER ALBA IULIA – AS UNIREA JUNIORS (17 mai, ora 18.30). A1: Uleșan Robert (Alba Iulia), A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia).

ACS JUNIORUL AIUD – AS FC RIVAL ALBA IULIA (17 mai, ora 18.30). A1: Coltor Claudiu (Aiud), A2: Bedelean Alexandru (Aiud). (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *