Liga a V-a: Delegările etapei cu numărul trei!

Seria I, Sâmbătă, 13 septembrie 2014, ora 17:00 AS Tineretul Șona – Viitorul Sântimbru II (Șona). A: Georgiu Cosmin, A1: Sârbu Aurelian, A2: Sârbu Andrei, Obs: Bocai Ovidiu.

Duminică, 14 septembrie 2014, ora 11:00 Voința Beldiu – AS Pănade (Beldiu). A: Potora Florin, A1: Suciu Andrei, A2: Bordean Florin, Obs: Ilie Ioan (Aiud).

ora 14:00 AS Nicolae Linca Cergău – Partizanii Sînmiclăuș (Cergău). A: Nagy Andrei, A1: Costin Radu, A2: Copândrean Alexandru, Obs: Petca Gheorghe.

ora 17:00 Gaz Metan Valea Lungă – Viitorul Biia (Valea Lungă). A: Țîra Mihai, A1: Chirilă Beniamin, A2: Muntean Raul, Obs: Neagu Lucian.

ora 17:00 Dacia Mihalț – Spicul Bucerdea (Mihalț). A: Damian Radu, A1: Aldea Dan, A2: Fleșer Marian, Obs: Brumaru Florian.

ora 17:00 Crăciunelu de Jos – Avântul Sîncel (Crăciunelu de Jos). A: Orlea Răzvan, A1: Rus Eugen, A2: Popa Dan, Obs: Mărginean Marius.

Seria a II-a, Sâmbătă, 13 septembrie 2014, ora 17:00 AFC Unirea 1924 Alba Iulia – Viitorul Unirea (Cetate – Alba Iulia). A: Cerghedean Gabriel, A1: Popa Bianca, A2: Crișan Paula, Obs: Mărginean Filon.

Duminică, 14 septembrie 2014, ora 15:00 Fortuna Lunca Mureșului – Navobi Alba Iulia (Lunca Mureșului). A: Ailoaie Andreea, A1: Boldea Ioan, A2: Maranda Ionuț, Obs: Paul Ioan.

ora 17:00 Mureșul Gâmbaș – Național Rădești (Gâmbaș). A: Lazea Radu, A1: Sârbu Aurelian, A2: Sârbu Andrei, Obs: Andreica Petre,

ora 17:00 Viitorul Vama Seacă – FC Lopadea Nouă (Vama Seacă). A: Nicola Andrei II, A1: Doncuț Radu, A2: Costea Cătălin, Obs: Vezan Ilie.

ora 17:00 Șoimii Ciumbrud – Sportul Livezile (Ciumbrud). A: Damian Adrian, A1: Moldovan Florin, A2: Nemeș Gavrilă, Obs: Mărginean Ioan,

ora 17:00 AS Războieni Cetate – Voința Stremț (Războieni). A: Deneș Alexandru, A1: Man Cristian, A2: Barb Ioan, Obs: Domșa Emil.

ora 17:00 Progresul Fărău – ACS Băgău (Fărău). A: Nemeș-Dan Cătălin, A1: Șerdean Florian, A2: Popa Claudiu, Borșoș Ștefan.

Seria a III-a, Sâmbătă, 13 septembrie 2014, ora 17:00 Euro Șpring II – Mureșul Săliștea (Șpring). A: Mureșan Sebastian, A1: Petra Alexandru, A2: Vârvorea Andrei, Obs: Ocnean Traian.

Duminică, 14 septembrie 2014, ora 11:00 Independența Cut – Viitorul Răhău (Cut). A: Costin Vasile, A1: Jurjiu Mădălin, A2: Petrescu Daniel, Obs: Moldovan Ioan (Alba Iulia).

ora 11:00 Andreas Alba Iulia – ACS Viitorul Spicul 2014 Daia Română (Drâmbar). A: Nicola Andrei 1, A1: Costea Cătălin, A2: Stan Mihai, Obs: Boca Tiberiu.

ora 14:00 Limbenii Limba – Hidromecanica Șugag (Limba). A: Aron Corneliu, A1: Budea Andrei, A2: Mutu Andrei, Obs: Costea Dan.

ora 17:00 Activ Sport Ciugud – Del Dodo Alba Iulia (Ciugud). A: Aron Corneliu, A1: Jurjiu Mădălin, A2: Stegaru Cristian, Obs: Chirilă Cosmin.

ora 17:00 Mureșul Vințu de Jos II – Decebal Cricău (Vințu de Jos). A: Balea Horațiu, A1: Câmpean Alin, A2: Bufnea Iancu-Marius, Obs: Horvath Tiberiu. (ajfalba.ro)

Acest articol are un comentariu

  1. de ce nu dezvaluiti si locul de bastina al arbitrilor si observatorilor ???

Lasă un răspuns

Închideți meniul