CS Navobi Alba Iulia – FC Viitorul Reghin 1-0! (GALERIE FOTO-VIDEO)

Echipa de fotbal feminin CS Navobi Alba Iulia a câştigat, la Oarda de Jos, meciul cu FC Viitorul Reghin cu scorul de 1-0 (o-o) singurul gol al întâlnirii fiind marcat de Valeria Lăcătuş în repriza secundă.Antrenorii Cătălin Popa şi Alexandra Marian au folosit două formaţii diferite în cele două reprize, doar Cristina Drâmbărean a fost utilizată pe întreaga durată a întâlnirii, după cum urmează: Denisa Cioca, Mădălina Angelescu, Cristina Drâmbărean, Reghina Drăgoi, Violeta Cârpaci, Georgiana Popa, Dariana Indrei, Diana Stănescu, Laura Andone, Alexandra Holobuţ şi Alexandra Marian (repriza întâi) respectiv Sibianca Matei, Gianina Matei, Denisa Cosma, Alexandra David, Andreea Olariu, Valeria Lăcătuş, Corina Clamba, Anamaria Barabaş, Nicoleta Ghiviziu, Mădălina Mârza şi Cristina Drâmbărean (repria a doua). Următorul amical va avea loc pe 11 august la Reghin.