Rezultatele înregistrate în runda cu numărul 10 din Liga a 4-a au fost următoarele:

*Europa Alba Iulia – Metalul Aiud 9-1 (6-1): Samoilă (5), Fântână (22), Circov (30, 32), A. Miclea (38), Andreica (40), I. Gherman (55), D. Urs (83), Apetri (88)/ Duminică (24).

*FC Cugir – CSO Cugir 2-4 (0-1): Dogăroiu (48), I. Marcu (87)/ Ad. Dan (15), Mihu (65), A. Şuteu (72), Iovănescu (75).

*Arieşul Apuseni Baia de Arieş – Cuprirom Abrud 3-2 (1-1): R. David (40), R. Marc (55), Florea (88)/ Tontea (44), Corpade (57).

*CS Ocna Mureş – Perla Jidvei 3-0 (neprezentare).

*Mureşul Oarda de Jos – Dalia Sport Daia Română 1-1 (1-1): G. Jurcă (19)/ Pienariu (40).

*Performanţa Ighiu – Recolta Galda de Jos 5-0 (1-0): Ov. Turuş (5), Cernea (51), Dumitru (56), S. Turuş (86, 89 din 11 metri).

*Viitorul Sântimbru – Viitorul Unirea 5-1 (3-1): M. Stan (7), Dumbra (14), Herepean (45), Pisoiu (69, 80)/ Ad. Seliuc (42, autogol).

*Olimpia Aiud – Rapid CFR Teiuş 1-0 (0-0): Ov. Crişan (69, autogol).

1Europa Alba Iulia1071231 – 1122+4
2Performanţa Alba Iulia1054135 – 1622+7
3CS Ocna Mureş1071224 – 1322+4
4CSO Cugir1054129 – 1319+4
5Dalia Sport Daia Română1054116 – 1119+7
6FC Cugir1052334 – 2117-1
7Cuprirom Abrud1051417 – 1616+1
8Mureşul Oarda de Jos1043320 – 19150
9Viitorul Sântimbru1042430 – 2114-1
10Arieşul Apuseni1041522 – 2913-5
11Viitorul Unirea1033425 – 28120
12Recolta Galda103079 – 339-3
13Rapid CFR Teiuş1022614 – 218-4
14Metalul Aiud1021712 – 357-5
15Olimpia Aiud102088 – 276-12
16Perla Jidvei1012714 – 265-10

Etapa a 11-a: *sâmbătă 30 octombrie, ora 11.30: Cuprirom Abrud – CS Ocna Mureş; ora 16.00: Metalul Aiud – FC Cugir, Recolta Galda de Jos – Viitorul Sântimbru, Perla Jidvei – Performanţa Ighiu, CSO Cugir – Arieşul Apuseni Baia de Arieş, Viitorul Unirea – Mureşul Oarda de Jos; *duminică, 31 octombrie, ora 11.30: Rapid CFR Teiuş – Europa Alba Iulia; ora 16.00: Dalia Sport Daia Română – Olimpia Aiud. (D.U.)

Citește mai multRezultatele înregistrate în runda cu numărul 10 din Liga a 4-a au fost următoarele: