Liga a V-a, etapa a 2-a! VEZI AICI cine te arbitrează!

SERIA 1, duminică 10 septembrie AS DALIA SPORT DAIA ROMÂNĂ – AS INTER CIUGUD (se joacă astăzi de la ora 17.00). A: Vodă Alexandru (Alba Iulia), As1: Costea Cătălin (Alba Iulia), As2: Mihaiu Petre (Sebeș). Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia).

AFC MICEȘTI – AFC PIANU 2016 (ora 11.30). A: Hurghiș Răzvan (Aiud), As1: Greța Claudius (Aiud), As2: Bedelean Alexandru (Aiud). Obs: Costin Vasile (Alba Iulia).

ACS BĂGĂU – ACS INDUSTRIA GALDA II (ora 15.00). A: Cerghedean Gabriel (Teiuș), As1: Dan Horea (Aiud), As2: Șerdean Florin (Alba Iulia). Obs: Mărginean Filon (Aiud).

AS MUREȘUL GÂMBAȘ – AFC LOPADEA NOUĂ (ora 17.00). A: Mărginean Adrian (Aiud), As1: Horvat Tudor (Ocna Mureș), As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș). Obs: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș).

ACS PERFORMANȚA IGHIU II – AS VIITORUL RĂHĂU (ora 17.00). A: Budea Andrei (Cugir), As1: Bîldea Gheorghe (Saliștea), As2: Postei Claudiu (Cugir). Obs: Costin Vasile (Alba Iulia).

CS NAVOBI – AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA (ora 17.00). A: Câmpean Alin (Zlatna), As1: Olar Marcel (Abrud), As2: Cioflică Paul (Abrud). Obs: Bran Petru (Săliștea).

AS LIMBENII LIMBA – AS SPORTUL LIVEZILE (ora 11.00). A: Aron Corneliu (Alba Iulia), As1: Man Cristian (Alba Iulia), As2: Gligor Sergiu (Alba Iulia). Obs: Lupean Ioan (Teiuş).

 SERIA A 2-A, duminică 10 septembrie AS INTER UNIREA – AS VIITORUL VAMA SEACĂ (ora 11.00). A: Coltor Claudiu (Aiud), As1: Dan Horea (Aiud), As2: Popa Alin (Beldiu). Obs: Vezan Ilie (Blaj).

AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ – AS TINERETUL ȘONA (ora 11.00). A: Damian Radu (Blaj), As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia), As2: Ilies Larisa ( Cergău). Obs: Dărămuş Vasile ( Alba Iulia).

CS OCNA MUREȘ II – AS NICOLAE LINCA CERGĂU (ora 15.00). A: Boldea Ioan (Aiud), As1: Barb Ioan (Aiud), As2: Doncuț Radu (Alba Iulia). Obs: Lazăr Aurel (Teiuș).

CS SPICUL BUCERDEA – AS DACIA MIHALȚ (ora 17.00). A: Damian Adrian (Blaj), As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia), As2: Șteau Julia (Teiuș). Obs: Mărginean Marius (Blaj).

AS PROGRESUL FĂRĂU – AS TÎRNAVELE TIUR (ora 17.00). A: Mărginean Marius (Blaj), AS1: Popa Andreea (Ciugud), As2: Chirilă Darius (Ocna Mureș). Obs: Costea Dan (Vințu De Jos).

AS VOINȚA BELDIU – AS VIITORUL BIIA (ora 17.00). A: Iviniș Darius (Zlatna), As1: Uleșan Robert (Alba Iulia), As2: Mihaiu Petre (Sebeș). Obs: Cîmpean Costel (Zlatna).

AS PĂNADE – AS AVÂNTUL SÂNCEL (ora 17.00). A: Hanca Florin (Aiud), As1: Muntean Raul (Blaj), As2: Ilieș Larisa (Cergău). Obs: Ilie Ion (Aiud). (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *