Liga a V-a, etapa 1! VEZI AICI cine te arbitrează mâine!

Seria I AFC VIITORUL RĂHĂU – AS MUREȘUL GÂMBAȘ (ora 14.00). A: Aron Corneliu (Alba Iulia), As1: Bîldea Gheorghe (Săliștea), As2: Postei Claudiu (Cugir). Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia).

AFC LOPADEA NOUĂ – AS DALIA SPORT DAIA ROMÂNĂ (ora 17.00). A: Boldea  Ioan (Ciuguzel), As1: Popa Alin (Beldiu), As2: Bedelean Alexandru (Aiud). Obs: Neagu Marcel (Beldiu).

AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA – CS PERFORMANȚA IGHIU II (ora 17.00, se joacă la Vințu de Jos). A: Balea Horațiu (Alba Iulia), As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia), As2: Budea Andrei (Cugir). Obs: Costin Vasile (Alba Iulia).

AS SPORTUL LIVEZILE – ACS BĂGĂU (ora 17.00). A: Hanca Florin (Aiud), As1: Horvat Tudor (Ocna Mureș), As2: Chirilă Darius (Ocna Mureș). Obs: Paul Ioan (Ocna Mureş).

AFC PIANU DE JOS – CS NAVOBI (ora 17.00). A: Iviniș Darius (Zlatna), As1: Uleșan Robert (Alba Iulia), As2: Popa Claudiu (Ciugud). Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia).

AS INTER CIUGUD – AS LIMENII LIMBA (ora 17.00). A: Cîmpean Alin (Zlatna), As1: Olar Marcel (Abrud), As2: Cioflică Paul (Abrud). Obs: Ilie Ion (Aiud).

ACS INDUSTRIA GALDA II – AFC MICEȘTI (ora 17.00). A: Vodă Alexandru (Alba Iulia), As1: Mihaiu Petre (Alba Iulia), As2: Crișan Paula (Alba Iulia). Obs: Cîmpean Costel (Zlatna).

Seria a II-a AS VIITORUL BIIA – CS SPICUL BUCERDEA (se joacă astăzi de la ora 15.00). A: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia), As1: Mutu Andrei (Alba Iulia), As2: Prodea Sebastian (Alba Iulia). Obs: Mărginean Ioan (Alba Iulia).

AS DACIA MIHALȚ – AS INTER UNIREA (ora 11.00). A: Cerghedean Gabriel (Teiuș), As1: Popa Alin (Beldiu), As2: Șerdean Florin (Alba Iulia). Obs: Bran Petru (Săliştea).

AS VIITORUL VAMA SEACĂ – CS OCNA MUREȘ II (ora 14.00). A: Hurghiș Răzvan (Aiud), As1: Barb Ioan (Aiud), As2: Ciubuca Tudor (Aiud). Obs: Baidoc Horațiu (Aiud).

AS AVÂNTUL SÂNCEL – AS VOINȚA BELDIU (ora 17.00). A: Mărginean Marius (Blaj), As1: Aldea Dan (Blaj), As2: Spătăcean Darius (Blaj). Obs: Bocai Ovidiu (Sânmiclăuş).

AS TINERETUL ȘONA – AS PĂNADE (ora 17.00). A: Cerghedean Gabriel (Teiuș), As1: Costea Cătălin (Alba Iulia), As2: Vârvorea Andrei (Sebeș). Obs: Neagu Lucian (Teiuş).

AS TÂRNAVELE TIUR – AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ (se joacă pe terenul CIL din Blaj de la ora 17.00). A: Damian Adrian (Blaj), As1: Șerdean Florin (Alba Iulia), As2: Ilieș Larisa (Cergău). Obs: Mărginean Marius (Blaj).

AS NICOLAE LINCA CERGĂU – AS PROGRESUL FĂRĂU (ora 17.00). A: Damian Radu (Blaj), As1: Costea Mihai (Sâncel), As2: Muntean Raul (Lunca Târnavei). Obs: Cisteian Iosif (Blaj). (ajfalba.ro)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *